Futbolas

„Tottenham“ 0-2 „Chelsea“: moterų super lyga

Kokį Filmą Pamatyti?

Samas Kerras dukart įmušė įvartį, kad moterų „Super League“ aukščiausiojo lygio susitikime „Chelsea“ liktų du taškai ir liko žaisti tik vieną turnyrą.

„Chelsea“ yra labai arti moterų „Super League“ titulo užbaigimo su tikrai patogia pergale prieš atkaklią „Tottenham Hotspur“ pusę.

„Spurs“ vartininkas Becky Spenceris keletą kartų sutaupė, kol Samas Kerras išvedė „Blues“ į priekį. Lengvu kampu likus keturioms minutėms iki kėlinio.

Tik po pertraukos Samas Kerras padarė rezultatą 2: 0. Tai buvo jos 20-asis lygos įvartis sezone.

„Blues“, kurie vis dar medžioja keturias istorines akimirkas, dabar akivaizdžiai yra dviejų taškų aukštyje lentelės viršuje.

Emmos Hayes auklėtiniai žino, kad pergalę prieš „Reading“ paskutinę sekmadienio kampanijos dieną jie laimės titulą „Manchester City“.

Kerras padeda „Blues“ atlikti darbą.

Hayes'as komandoje atliko penkis pakeitimus, ir tai užsitikrino vietą sekmadienį vykusiame Moterų čempionų lygos finale. Tačiau didžioji pirmojo kėlinio dalis „Blues“ nusivylė.

Spencer padarė viską, kad blokuotų Sophie Ingle ir Drew'o Spence'o titulus bei užkirto Velso vidurio puolėją Ingle'ą galiniame kampe.

į kokį koledžą išėjo danny green

„Chelsea“ peržengė ribą, kai Millie Bright įmetė tolimą smūgį į baudos aikštelę ir jį išmušė įvartis, kurį įmušė Reitenas ir Kerras, kurie pateikė finalą.

Kerras pamatė galingą tuščią antraštę, kurią Spenceris išgelbėjo praėjus septynioms minutėms po pakartotinio starto. Bet ji pasuko atgal ir suteikė šaliai atokvėpio vietą „The Hive“.

Samas Kerras įmetė dar vieną „Hat-trick“ („Source SB Nation“)

Samas Kerras pelnė du įvarčius „Chelsea“ gretose (Šaltinis: „SB Nation“)

„Blues“ vartininkas Ann-Katrin Berger turėjo mažai ką bendro su svečių profesionalumu. Tačiau vokiečiai turėjo rasti jos kūną už Lucy Quinn kampuoto važiavimo.

Rianna Dean pasiuntė tolimas pastangas „Spurs“. Lygoje ji nepralenkiama iki dešimties rungtynių.

„Chelsea“ ir toliau duoda rezultatų pasibaigus sezono verslui. Jų septintoji pergalė per aštuonias lygos rungtynes ​​atsidūrė ant ketvirtojo WSL titulo ribos.

„Spurs“ vadovė Rehanne Skinner sako:

Su „Chelsea“ žaidėme du kartus. Taigi puikiai žinau iššūkius, su kuriais susiduriate, kai jie yra tokios formos.

Visas nuopelnas tenka jiems. Jie vis dar siekia šio keturkojo. Ir tai tikrai bus didžiulis žingsnis jiems ir tikras teigiamas dalykas moterų futbolui.

Be to, mes turime tęsti darbą stiprindami savo pusę. Ir tęskite savo kelionę čia, „Spurs“. Be to, siekiant išplėsti savo būrį ir taip pat būti geresnėje padėtyje varžytis kitais metais.

kas yra Troy aikman vedęs

„Chelsea“ vadovė Emma Hayes sako:

Šis [žaidimas prieš skaitymą] bus taurės finalas mums, ir aš su juo susidursiu. Turime laimėti žaidimą.

Kaip treneriai, mes norime visko. Kai kurie žmonės per pastarąsias kelias savaites žaidė daug futbolo, o tai yra dar viena visos komandos skola už pergalę.

„Chelsea“ moterys 2–0 „Tottenham“ moterys (šaltinis „AsumTech“)

„Chelsea“ moterys 2–0 „Tottenham“ moterys (šaltinis: AsumTech)

„Bayern“ žaidimas daugelį mūsų paėmė emociškai. Todėl man buvo įdomu, koks bus mūsų pasirodymas šiandien.

Samas Kerras sakė:

Maniau, kad jie labai gerai gynėsi. „Tottenham“ turėjo keletą didelių blokų. sako dviejų „Chelsea“ įvarčių įvarčius, paklaustas apie „Tottenham“ interviu „BT Sport“.

Jie sunkiai dirbo savo dėžėje ir aplink ją. Ir tai nebuvo lengva pergalė.

Nors jos klausė, ji palengvėjo pelnydama pirmąjį įvartį: Visada sunku atsitraukti ir pelnyti pirmąjį įvartį. Be to, linijoje buvo daug. Tai buvo didelis mūsų tikslas ir buvo malonu jį gauti prieš pat kėlinį.

Būti rezultatyviausiu WSL įvarčiu: Svarbiau, kad laimėtume sekmadienį. Tai yra vienintelis svarbiausias dalykas man, sako ji.

Viskas apie tai, ką gaunu užmokestį. Bet man svarbiausia laimėti lygą. Be to, mes susitvarkysime su visais tokio tipo daiktais. Mes vis dar turime du didžiulius žaidimus, kuriuos norime laimėti.