Trae Young istorinė naktis susieja seriją „Hawks“

Kokį Filmą Pamatyti?

Kova tarp Atlantos „Hawks“ ir Filadelfijos „76ers“ tęsėsi pirmadienį.

Pralaimėję „back-to-back“ žaidimus, „Hawks“ pasirodė pergalingi prieš „76ers“ ekipą savo 4-oje Rytų konferencijos pusfinalio serijos rungtyje.

„Hawks“ nugalėjo „76ers“ komandą 103: 100, kad už Trae Youngo istorinės nakties 2-2 išlygintų seriją.

Jis tapo jauniausiu žaidėju, kuris atkrintamosiose varžybose užfiksavo 18 rezultatyvių perdavimų.

Trae'as vedė „Hawks“, o po jo - Bogdanas Bogdanovičius. Be to, visi penki „Hawks“ startuoliai pelnė taškus dviem skaičiais.

Kita vertus, Tobiasas Harrisas vedė „76ers“, o visi kiti penki starto žaidėjai pelnė taškus dvigubai.

Visi „76ers“ žaidėjai pelnė įvartį žaidime prieš „Hawks“.

„76ers“ komanda pradėjo stipriai, pirmajame kėlinyje pirmavo prieš „Hawks“, tačiau antrame kėlinyje „Hawks“ atšoko ir perėmė pergalę.

Pirmasis kėlinys baigėsi tuo, kad „76ers“ pirmavo prieš „Hawks“.

Clintas Capela kėlinį pradėjo dėdamas Youngso perdavimą. Benas Simmonsas uždengė Harriso praleidimą ir išlygino žaidimą.

Tada Bogdanas Bogdanovičius greitai metė tritaškį kitame gale dėl persvaros.

Capela pridėjo dar vieną kibirą Youngo perdavime ir pirmavo penkių taškų persvara.

Benas Simmonas sugalvojo pavogti Johno Collinso perdavimą Youngui ir perėjimo metu numetė garsų dunką.

Jie liko 8-10, kai liko 7:16, kai Kevinas Huerteris numetė megztinį.

Tobiasas Harrisas pasiūlė šuolininką, o „76ers“ pirmavo kitoje pozicijoje.

Sethas Curry nuvertė tritaškį, o Matisse'as Thybulle'as numetė dunką ant kito kamuolio.

Visi pirmavo „76ers“ bėgime 9: 0 ir pirmajame kėlinyje liko 7 taškų persvara likus 2:37.

Bogdanovičius sugalvojo apsisukimo šuolininką.

Jie buvo 22–14 m., Kai Karis važiavo iki ratlankio ir numetė dėjimą, likus 1:36.

Onyeka Okongwu užstojo Thybulle ties kraštu, o kėlinys baigėsi 28-20, kai „76ers“ užėmė aštuonių taškų persvarą.

„76ers“ ir toliau pirmavo antrame kėlinyje.

Shake'as Miltonas įkūrė Dwightą Howardą, kad pradėtų antrąjį kėlinį.

Trae Youngas sugalvojo plūduriuojantį kėlinį likus 9:20.

Joelis Embiidas nuvertė tritaškį ant Curry perdavimo likus 7:08.

Simmonsas padarė klaidą ir nuvertė dėjimą.

Jie buvo 38-32, kai Trae Youngas įpusėjo kėlinį numetė tritaškį ir sumažino persvarą iki trijų taškų.

Embiidas numetė megztinį, o Youngas nuvertė dar vieną tritaškį.

Harrisas sugalvojo tritaškį, o Embiidas nuvertė megztinį.

Maxey nuvertė tritaškį dėl Curry perdavimo.

Kapela numetė dunksą ant Youngo perdavimo kitame gale.

Jie liko 57-40, o antrame kėlinyje liko 2:13.

Curry numušė tritaškį Thybulle'o perdavimą ir „76ers“ pirmavo 18 taškų persvara.

Bogdanovičius metė dėjimą ir Curry nuvertė vidutinio nuotolio šuolininką, likusį iki kėlinio likus mažiau nei minutei.

Kevinas Huerteris sujungė iš už tritaškio linijos trise, o kėlinyje liko 7,6.

Kėlinys baigėsi 62-49, o „76ers“ vis dar pirmavo 13 taškų skirtumu.

„Hawks“ pradeda atšokti trečiajame kėlinyje.

Bogdanovičius nuvertė tritaškį, o Harrisas atsakė atgal vidutinio nuotolio šuolininku.

Capela numetė dėliojimą dėl Youngo perdavimo, o Curry atsakė tolimu dvitaškiu.

Jiems buvo 66-56 metai, kai Collinsas važiavo ant ratlankio ir nuvertė duobę, o kėlinyje liko 7:38.

Huerteris nuvertė tritaškį, o Harrisas užmetė užmėtytą džemperį virš Huerterio.

Collinsas gavo atkovotą atšokimą ir numetė dunką.

„Hawks“ vis tiek persekiojo „76ers“ žaidėjus 73-65, o žaisti liko mažiau nei penkios minutės, kai Furkanas Korkmazas nuvertė tritaškį.

Collinsas greitai numetė įvartį į praleistą Bogdanovičiaus tritaškį.

Okongwu sugalvojo užmokesčio Youngo leidime.

Thybulledas greitai pridėjo tritaškį ir vėl padidino persvarą.

Youngas atsakė iškart tritaškiu, o kėlinys baigėsi 80–82, kai „76ers“ pirmavo tik dvitaškiu.

Ketvirtame kėlinyje pergalę iškovojo „Hawks“.

Bogdanovičius kėlinį pradėjo tritaškiu, o Howardas numetė dunką kitame gale.

Vėliau Miltonas nuvertė tritaškį, o „76ers“ pirmavo keturių taškų persvara.

kas yra jj vatas pilnas vardas

Collinsas užblokavo Harrisą tiesiai prie krašto, o Youngas numetė plūduriuojantį ant kito galo.

Joelis Embiidas užstojo Bogdanovičių ties kraštu.

Jie visi buvo pririšti 92-92 tašku, kai Capela numetė dunką ir likus 5:15 likus žaisti, pirmavo „Hawks“.

Tačiau „76ers“ pirmavo iškart atgal, o Korkmazas nuvertė tritaškį ir išplėtė persvarą.

Collinsas numetė tritaškį kitame gale.

Jie buvo nuo kaklo iki kaklo, kai Youngas numetė plūduriuojantį žaidimą likus 1:17.

Embiidas praleido dėjimą, norėdamas išsiveržti į priekį, o liko 7,8. Youngas padarė pražangą ir nuvertė abu baudų metimus.

Curry praleido tritaškį, kad išlygintų rezultatą, todėl Atlanta laimėjo 4 partiją ir išlygino seriją.

Atneškite Youngo istorinę naktį.

Atlanta „Hawks“ išlygino seriją 2-2 už puikų Trae Youngo pasirodymą, kuris šį vakarą sukūrė istoriją.

Jis numetė 25 taškus ir 18 rezultatyvių perdavimų, taip pat sugriebė 4 atkovotus kamuolius.

Su šiuo pasirodymu jis tampa nakties „NBA fantazijos“ žaidėju.

Aš ką tik perskaičiau, ką man teikia gynyba, - sakė Trae'as Youngas, atlikdamas teisingą žaidimą.

Ir atlikęs 18 rezultatyvių perdavimų, jis dabar tampa jauniausiu žaidėju, iki šiol užfiksavusiu 18 rezultatyvių atkrintamųjų varžybų žaidime.

Be to, jis yra pirmasis „Atlanta Hawks“ žaidėjas, atkrintamosiose varžybose surinkęs 15 plius taškų ir 15 pliusų perdavimų, nes 1988 m. Gegužę Docas Riversas surinko 16 taškų ir 18 rezultatyvių perdavimų.

Trae'as Youngas taip pat yra pirmasis žaidėjas, atkrintamosiose varžybose užfiksavęs mažiausiai 25 taškus ir 18 rezultatyvių perdavimų nuo Timo Hardaway'aus 1991 m. Gegužės mėn.

Be Youngo, Bogdanas Bogdanovičius numetė 20 plius taškų, pelnė 22 taškus ir sugriebė penkis atkovotus kamuolius.

Nors visi kiti startuoliai pelnė dviženklį skaičių.

Johnas Collinsas metė 14 taškų ir 12 atkovotų kamuolių, o Clintas Capela sugebėjo surinkti 12 taškų ir 13 atkovotų kamuolių.

Kevinas Huerteris numetė 10 taškų, atkovojo 4 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Tobiasas Harrisas aplenkė Joelį Embiidą.

Kita vertus, „76ers“ lyderis buvo Tobiasas Harrisas, pelnęs 20 taškų kartu su 5 atkovotais kamuoliais ir 2 rezultatyviais perdavimais.

Jis yra vienintelis „76ers“ žaidėjas, pelnęs 20 taškų šiame žaidime.

Nors visi kiti startuoliai pelnė dviženklį skaičių, o visi atsarginių žaidėjų suolelio žaidėjai pelnė taškus.

Joelis Embiidas pelnė dvigubą dublį, numetęs 17 taškų ir surinkęs 21 atkovotą kamuolį bei 4 rezultatyvius perdavimus.

Panašiai Sethas Curry pelnė 17 taškų su 2 atkovotais kamuoliais ir 3 rezultatyviais perdavimais.

Benas Simmonsas numetė dar vieną „double-double“ - 11 taškų ir 12 atkovotų kamuolių bei 9 rezultatyvūs perdavimai.

Nors Furkanas Korkmazas numetė 10 taškų, 2 atkovotus kamuolius ir rezultatyvų perdavimą.

Dabar abi komandos susitiks trečiadienį dėl 5 žaidimo.