Nba Naujienos

USC UCLA ir Oregono valstija iš tos pačios konferencijos „Pac-12“ pasiekė elitinį aštuonetą NCAA

USC, UCLA ir Oregono valstija, dalyvaujanti toje pačioje konferencijoje (Pac-12), pasiekė Nacionalinės kolegialios atletikos asociacijos (NCAA) I diviziono elito aštuonetą.

Saldūs NCAA turnyro 16-oji sekmadienį baigėsi, o elito aštuonetą pasiekusios komandos yra:

1. Amerikos sportinės konferencijos „Houston Cougars“ vyrų krepšinis.

2. „Baylor Bears“ vyrų krepšinio „Big-12“ konferencija

3. Arkansas „Razorbacks“ vyrų krepšinio pietryčių konferencija.

4. Vakarų pakrantės „Gonzaga Bulldogs“ vyrų krepšinio konferencija

5. Mičigano „Wolverines“ vyrų krepšinio „Didžiojo dešimtuko“ konferencija

6. Oregano valstijos bebrų „Pac-12“ konferencijos vyrų krepšinis

7. „USC Trojan“ vyrų krepšinio „Pac-12“ konferencija.

8. „Pac-12“ konferencijos „UCLA Bruins“ vyrų krepšinis.

kaip jamesas rudas numetė svorio

Aštuonios „Elite“ komandos finaliniam ketvertui

Aštuonios „Elite“ komandos finaliniam ketvertui (šaltinis: twitter.com )

„Houston Cougars“ laimėjo 62–46 prieš 8 vietą užimančią Sirakūzų apelsiną Atlanto vandenyne ir pirmadienį pasiekė aštuonetą.

Tuo tarpu Bayloras 62–51 nugalėjo Didžiojoje Rytų konferencijoje 1-ąją vietą užėmusią Villanova Wildcats ir pasiekė elito aštuonetą.

Panašiai „Arkansas Razorbacks“ aukščiausiojo lygio susitikimo lygoje 72-70 įveikė 4-ą vietą užėmusį „Oral Roberts Golden Eagles“, kad pasiektų aštuntuką.

Taip pat Gonzagos „Bulldogs“ žaidė prieš antrąją vietą užėmusį Creightoną Bluejaysą Didžiuosiuose Rytuose 83-65 ir pasiekė elito aštuonetą.

Vėliau Mičigano „Wolverines“ pasiekė aštuonetą elito atstovų ir 76-58 nugalėjo Atlanto pakrantėje, Floridos valstijos valstijos seminaruose, užėmusią antrąją vietą.

Oregano valstijos bebrai nugalėjo pirmąją vietą Misūrio slėnyje, o Loyola Ramblers 65-58 rezultatas pasiekė aštuonetą elitą.

„USC Trojans“ 82-68 nugalėjo pirmąją vietą „Pac-12 Oregon Ducks“ ir vėliau pasiekė aštuonetą.

Galiausiai UCLA „Bruins“ sukrėtė nugalėtą pirmąją vietą Pietryčių konferencijoje, Alabamos „Crimson“ banga 88-78 ir pasiekė aštuonetą elito.

Oregano valstijos stebuklingas bėgimas

Oregano valstija tęsė savo stebuklingą bėgimą saldžioje 16-oje, kad taptų 1-ąja komanda iš Pac-12 ir pasiektų aštuntąjį elitą.

Oregono valstijos krepšinis „sweet-16“ komandoje 65–58 įveikė „Loyola Ramblers“ ir aštuonetą pasiekė pirmą kartą nuo 1963 m.

Oregono valstija žaidė tikrai gerai gynyboje, kad laimėtų prieš Loyolą. Vienas pagrindinių pergalės žaidėjų buvo Ethanas Thompsonas.

Oregono valstijos „Elite Eight“ krepšininkai surišami po 65-58 pergalės prieš Loyolą Čikagoje

Oregono valstijos krepšinio „Elite Eight“ klubas laimėjo po 65-58 pergalės prieš Loyolą Čikagoje (šaltinis: opb.org )

Jis pelnė 22 taškus, buvo 6-13 iš aikštės ir 8-8 iš linijos, taip pat atliko 4 atkovotus kamuolius ir padėjo.

Warithas Alatishe'as per 26 minutes pelnė 10 taškų ir sugriebė 11 atkovotų kamuolių, įskaitant du rezultatyvius perdavimus.

Magiškas Oregono valstijos bėgimas į „Elite Eight“ varžybas prasidėjo „Pac-12“ turnyre, kai jie iš eilės atmušė UCLA, Oregono „Ducks“ ir Kolorado valstybes, norėdami patekti į savo vietą 2021 m. NCAA turnyro srityje.

Tada 1-ajame NCAA turnyro etape jie nokautavo 5-ą vietą užimančią Tenesio valstiją.

Vėliau jie antrame turnyre taip pat įveikė Oklahomos valstiją pagal 4 vietą ir pasiekė saldžią 16.

Neseniai jie nugalėjo 8-ąją vietą užėmusį „Loyola Ramblers“ ir pasiekė elito aštuonetą bei susitiks su Nr. 2-ąja Houston Cougars.

Oregono valstija pirmadienio vakarą (kovo 29 d.) Susitiks su Hiustono „Cougars“, kad šis mačas patektų į finalinį ketvertą.

11-oji sėkla UCLA šokiruojančiai nugalėjo antrąją Alabamos Crimson

UCLA „Bruins“ ir Alabama pirmadienį susidūrė su viltimis patekti į aštuntuko elitą.

Rungtynės tarp abiejų komandų buvo jaudinančios ir įtemptos, nes pasikeitė aštuoni vadovai ir vienuolika ryšių.

Be to, reguliavimo pabaigoje buvo žaidimą susiejantis dūzgeris ir viršvalandžiai.

kas yra tony romo vardas

Iš pradžių UCLA baigė pirmąjį kėlinį įveikdamas „Tide“ 15-4 ir į pertrauką išsiveržė į priekį 40-29.

Tada Alabama atsakė į antrąjį kėlinį ir pelnė pirmuosius 11 antrojo kėlinio taškų, kad per mažiau nei penkias minutes išlygintų rezultatą 40–40.

Iki reguliavimo pabaigos abi komandos keletą kartų pakeitė lyderius.

Tačiau galų gale „Bruins“ laimėjo pergalę, kai saugas Davidas Singletonas pelnė septynis taškus, kad padėtų komandai pergalę pratęsti.

Sargybiniai Jaime Jaquezas jaunesnysis ir Julesas Bernardas savo komandai surinko po 17 taškų.

Panašiai komandai vadovavo antrakursis Tygeris Campbellas, atlikęs penkis rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 13 taškų.

Nors pirmakursis Jaylenas Clarkas per 18 minučių atkovojo aukšto lygio devynis kamuolius ir surinko 3 taškus.

Nr. 11 UCLA lenkia Nr. 2 Alabamą

Nr. 11 UCLA lenkia Nr. 2 Alabamą (šaltinis: bleacherreport.com )

Galiausiai UCLA pasiekė elito aštuntuką pirmą kartą nuo 2008 m.

Antradienio vakarą „Bruins“ laukia geriausių Mičigano vietų dėl šių metų finalo ketverto.

„USC“ dominavo „Oregon Ducks“

USC pateko į pirmąjį „Elite Eight“ etapą NCAA vyrų krepšinio turnyre nuo 2001 m.

Jie 82-68 nugalėjo 7 vietą užimančią „Oregon Ducks“ ir galiausiai pateko į vietas elito aštuonete.

Pirmadienį sužaistose rungtynėse „USC“ dominavo Oregone visą mačą.

Trojanas Isaiah White'as pelnė sezono rekordą - 22 taškus, įskaitant 5 atkovotus kamuolius ir rezultatyvų perdavimą.

Už Jesaja Tahj Eaddy pelnė 20 taškų su 3 atkovotais kamuoliais ir 3 rezultatyviais perdavimais, padėdamas USC laimėti.

kiek yra grynojo cukraus spindulių leonardo vertė

Kuriame istoriją ir tai tik daug reiškia šiai programai, sakė Isaiah White.

Kaip komanda mes tiesiog labai džiaugiamės ir dirbome dėl to, todėl džiaugiuosi, kad tai pasiteisina.

Trojos arklys pašėlsta, kai USC krepšinis patenka į „Elite Eight“

Trojos arklys siautėja, kai USC krepšinis patenka į „Elite Eight“ (šaltinis: reignoftroy.com )

Didžiąją kelio dalį pirmavo „USC“, vienu metu atsivertusi 21 taško skirtumą ir galiausiai baigdama rungtynes ​​rezultatu 82-68.

Kovo 30 d., Antradienį, USC susikaus su Gonzagos buldogais.

ESPN duomenimis, tai yra pirmas kartas, kai dvi komandos išstumia 11 vietątūkstarba žemesnė (UCLA Nr. 11 ir Oregono valstijos Nr. 12) tame pačiame turnyre pateko į „Elite Eight“.

Oregono valstija, po kurios seka UCLA „Bruins“ ir „USC Trojans“, iš tos pačios konferencijos pirmą kartą nuo 2001 m. Pasiekė elito aštuonetą.

Be to, Trojos arklys ir „Bruins“ pirmą kartą yra Elito aštuntuke.

Jei abu žengs į priekį, jie finale ketverte susitiks.