Euro Taurė

Velsas 2-0 Turkija: Bale'as ir Ramsey padėjo Velsui laimėti

Kokį Filmą Pamatyti?

Velsas žengė lemiamą žingsnį, kad patektų į antrąjį „Euro 2020“ etapą, nes nugalėjo Turkiją po nuostabaus susitikimo Baku.

Azerbaidžano sostinėje daugiau nei 30 000 žmonių minia sėkmingai vykdė turkų namų žaidimą. Velsas į priešiškumo dvasią atsiliepė galingu ir įžeidžiančiu demonstravimu. Jie atsivėrė oponentams savo nuožiūra.

Po praleistų progų serijos pirmoje neramaus sezono pusėje, Garetas Beilas sužaidė puikų perdavimą Turkijos gynyboje Aaronas Ramsey , kuris nuleido kamuolį ir gerai finišavo.

Nors Turkija sugrįžo stipri, Velsas praleido puikią progą sustiprinti savo persvarą, kai kapitonas Bale'as pataikė baudos smūgį virš vartų.

Retkarčiais buvo sukrėtę Velso gynybą, nes jie priešinosi Turkijos invazijai. Su Danny Ward per vėlai gerokai sutaupyti, kad paneigtume Merihas Demiralis .

Bet Connoras Robertsas pataikė į kampą sužeidimo laiko gilumoje, kad sustiprintų Velso keturių taškų pergalę, kai vienas etapas liko grupės etape.

kada Sidney Crosby pradėjo žaisti ledo ritulį

Paskutinės rungtynės vyks Romoje sekmadienį, kur jos susitiks su A grupės favoritais Italijoje, kurios vėliau trečiadienį susitiks su Šveicarija.

Praėjusios šeštadienio varžybose sužaidę lygiosiomis 1: 1 su Šveicarija. Velsas atidžiai stebės „Stadio Olimpico“ įvykius, nes rungtynės gali turėti didžiulės įtakos jų viltims pasiekti paskutinius 16.

Nepaisant įvykių Romoje, šį įspūdingą pasirodymą ir rezultatą prieš Turkiją daugelis pakreipė. Prieš šį turnyrą, kaip potencialūs tamsūs žirgai, įvyko nuostabi transformacija iš Robertas Peidžas Pusė.

Velsas transformavosi.

Velsas buvo nenaudojamas, dažnai šeštadienį sužaidė lygiosiomis 1: 1 su Šveicarija. Bet jie rungtynių nepakeitė. Jie buvo neatpažįstami.

Bale'as ir Ramsey, nežinomi prieš šveicarus, nuo pat pradžių buvo labai įsitraukę ir buvo siejami su teigiamu rezultatu.

Škiperis Bale'as rado Ramsey, kuris buvo apkaltintas kamuoliu šeštą minutę. Ir, pasukęs į vidų Caglar Soyuncu , „Juventus“ vidurio puolėjo smūgį į šalia esantį vartą išgelbėjo Ugurcan Cakir .

Bale'ui apsikeitus sparnais su Danieliu Jamesu, kuris yra absoliutus Turkijos gynybos grėsmė, Velso žaidime buvo tikslo ir greičio, kurio trūko jų pirmajame žaidime.

Velsas pakeitė savo žaidimą (šaltinis: Wales Online)

Jie visada atvėrė galimybes, kur Jamesas kirto Kiefferą Moore'ą, kuris peržengė dar vieną Bale'ą per Ramsey pastatytą kamuolį, kuris puolė ir paleido savo smūgį virš juostos.

Jei būtų šliaužiantis jausmas, kad šios iššvaistytos galimybės kada nors sugrįš įkąsti Velso komandai. Tos baimės turėjo atslūgti, kai jų žvaigždžių derinys pasirodė trečią kartą paklausus.

Bale'as beveik pusiaukelėje pasisavino užribį ir pamatė Ramsey užbėgimą už Turkijos gynybos. Ir jis sužinojo, kad jo komandos draugas su kvalifikuotai išmatuotu žetonu.

Be to, Ramsey kontrolė žaidime buvo vienodos kokybės, kaip ir jo žemas finišas.

Bale'as praleido baudą.

Turint sėkmę neatsilikti, bet ja žavėtis tvirta ir įtakinga minia Turkijos-Azerų saloje, Turkija antrajame kėlinyje buvo įkurta labai atakuojančiai, gynėjams ir krašto puolėjams judant į priekį.

Kapitonas Burakas Yilmazas turėjo puikią progą devynias minutes išlyginti rezultatą antrame kėlinyje, kai Kaanas Ayhanas smūgiavo kamuolį Velso srityje. Bet „Lille“ puolėjas pasirodė iš arti.

Tai buvo vienas iš daugelio Turkijos bandymų milžiniško spaudimo metu. Po pasipriešinimo Walesui taip pat buvo leista padidinti savo pranašumą žaidime.

Bale

Bale'as praleido baudą (Šaltinis: Metro)

Bale'as į baudos aikštelę įvedė Mehmetą Zeki Celiką ir, kai turkų gynėjas pakabino koją, nustūmė kamuolį priešais jį ir numetė.

Teisėjas Arturas Diasas parodė į vietą, o Bale'as žengė aukštyn, stulbindamas savo bėgimą. Prieš mušdamas baudos kelią virš juostos.

Tačiau Turkija dar nebaigė. Vardas gerai išgelbėjo galingo „Demiral“ galvą, kai liko tik trys minutės. Tačiau Velsas turėjo galutinį žodį.

Nepaleisdamas baudos, Bale'as papildomam laikui šoko į turkų boksą. Ir uždėkite kamuolį ant nenuilstančio Robertso, kurio finišas klinikoje nutildė namų minią. Be to, tai paliko kelis šimtus Velso gerbėjų, švenčiančių ilgą naktį.

Bale'as ir Ramsey atgaivina klasikinį Velso derinį.

Minia, palaikanti Turkiją, kurioje gyvena daugiau nei 30 000 žmonių, nutilo, kad paskutiniame švilpuke Baku. Galėjai girdėti tik Velso žaidėjų džiaugsmo šauksmus.

Trečiadienio pergalė rezultatu 2: 0 buvo geriausias mačas ir rezultatas nuo „Euro 2016“. Tai buvo viliojanti kampanija, kuri baigėsi pirmajame Velso istorijoje pusfinalyje.

Be to, Garethas Bale'as ir Aaronas Ramsey vaidino pagrindinius vaidmenis tą auksinę vasarą Prancūzijoje. Po naktiniu „Euro 2020“ dangumi Velso žvaigždės dar kartą sužibo.

Ne visada taip buvo. Abiem žaidėjams teko patirti nusivylimą laikantis aukštų standartų.

Kadangi praėjusio Europos čempionato metu jiems trukdė traumos ar reguliarūs veiksmai su savo klubais.

Bale

Bale'as ir Ramsey atgaivina klasikinį Velso derinį (Šaltinis: BBC)

Tačiau trečiadienio vakarą Bale'as ir Ramsey'is paragino 2016-ųjų dvasią nuvesti Velso į „Euro 2020“ pusfinalį.

Duetas puikiai įsimaišė į Velso atidarymo įvartį, o kapitonas Bale'as pasiūlė geriau nei gynyba Turkijoje, kad Ramsey galėtų kontroliuoti ir sėkmingai užbaigti.

Tuo tarpu Bale'as antrame kėlinyje praleido baudą. Tačiau, nenusiminęs dėl nesėkmės, jis pasirūpino, kad Connoras Robertsas užtikrintų dvigubą žaidimą Velse.

Labai sunku palyginti šio sezono ir 2016 m. Žaidimą. Tačiau jis vis tiek yra nepaprastai sėkmingas, sakė Bale'as.

Mes tuo mėgausimės šį vakarą ir rytoj, o tada žiūrėsime į kitą žaidimą.

Kitas žaidimas bus paskutinis A grupės susitikimas su Italijos lyderiais ir favoritais „Stadio Olimpico“ Romoje.

Ramsey žaidimas turės pridėtinės vertės. Žaisdamas savo „Juventus“ klubo futbolą, jis bus savo įprastame „Azzurri“ stadione.

Taip pat buvo pažįstamas Baku. Jo įvartis prieš Turkiją, puikus rezultatyvus perdavimas, patikimas finišas, akimirkos svarba buvo tarsi perdavęs įvartis, kuris pavertė Velso kelyje į stulbinamą 3: 0 pergalę prieš Rusiją paskutinėse komandos rungtynėse 2016 m.

Tais metais į turnyro komandą buvo išrinktas Ramsey. Ir nors tai vis dar ankstyvosios vasaros sezono dienos. 30-metis rodo, kaip jis gali keltis ir eiti į reikšmingus įvykius.

Jaučiausi palengvėjęs. Anksčiau turėjau du šansus įmušti įvartį, bet tas pirmasis kėlinys šiandien buvo geresnis, mes labiau kontroliavome, sakė jis.

Antrajame kėlinyje mes taip pat pademonstravome gerą charakterį, taip pat manau, kad nusipelnėme laimėti.

Dabar mes suteikėme sau puikią galimybę. Turime žaisti dar vieną puikų žaidimą ir dabar esame geroje padėtyje.

Turiu keletą „Juventus“ komandos draugų, kurie žaidžia Italijoje, todėl man ten bus gerai. Bet aš dabar atstovauju savo šaliai ir padarysime viską, kad laimėtume tą žaidimą.