Futbolas

Puikus „West Borm“ pasirodymas nugalėjus „Chelsea“ 5: 2 prie Stamfordo tilto.

Kokį Filmą Pamatyti?

Matthew Pereira ir Callumas Robinsonas pelnė du įvarčius, kai Westas Bromas stengėsi įveikti dešimt „Chelsea“ vyrų ir finišavo pabrėždamas 14 nepralaimėtų rungtynių pradžią Thomaso Tuchelio laikais „Stamford Bridge“.

„Baggies“ buvo tokie pat puikūs kaip „Blues“, kurių Thiago Silva buvo išsiųstas 29-ąją minutę.

Rezultatas perkelia 19 vietą užėmusį šoną į septynis Niukaslio taškus, užimtus 17 vietą. Ir net jei jie nesusitvarko su tuo, kas nevyksta, ir bėga nuo iškritimo. Vėliau šią dieną jie pažvelgs su pasididžiavimu.

Samas Allardyce'as Vyrai buvo žymūs opozicijoje, o jų ketinimai buvo visų laikų aukščiausi.

Kai „Chelsea“ pirmavo 27-ąją žaidimo minutę Christianas Pulisic po Marcoso Alonso baudos smūgio.

Tačiau po dviejų minučių jų diena ėmė blogėti. Kai Thiago gavo antrą geltonos spalvos kortelę už iššūkį Gerai Jokuslu .

Po to įvyko šokiruojantis pasirodymas per pirmojo rato sustabdymą, kai Pereira žengė į vidurį.

Pirmasis Brazilijos bandymas buvo gera pabaiga Edouardui Mendy, prieš baigiant gerą veiksmą su žemu trijų gynėjų smūgiu.

Tarp šių tikslų Mattas Phillipsas surengė streiką, kuris pasirodė iš medžio.

Tuomet Westas Bromas po pertraukos ieškojo savųjų, kai pakaitinis Robinsonas 3 - 1 smūgiavo su salvele ant kojų, kol Mbaye Diagne'as puikiai užbaigė žaidimą.

Anglijos vidurio puolėjas Masonas Mountas, kuris buvo įvestas įpusėjus laikui, atėjo sumažinti deficitą.

Tačiau „Baggies“ priešinosi kitiems „Chelsea“ grasinimams, kol Robinsonas galų gale užbaigė pavyzdingą lankytojų dieną.

Lazy Chelsea moka kainą: ar tai buvo pirmasis neteisingas Thomaso Tuchelio sprendimas?

Jo priežastys palikti pirmąją įprastą komandą nuo pirmosios XI, įskaitant Mount ir Kai Havertzas , nes jis norėjo naujų kojų aikštėje. Dėl savo žaidėjų papildomų pastangų ant atsarginių suolo tarptautinės pertraukos metu.

Pradedantieji galėjo būti fiziškai aštrūs. Bet jie buvo psichiškai tingūs, kai Thiago sumokėjo labai didelę kainą.

„Chelsea“ komanda („The Sun“)

„Chelsea“ komanda (šaltinis: „The Sun“)

kas yra Chrisas Paulas vedęs

Buvo pavojinga startuoti 36-erių brazilui, kuris ką tik du mėnesius grįžo po traumos.

Jis paėmė 'vieną iš komandos', kai jis sugrąžino Pereirą į lauko kraštą.

Tačiau antrasis jo užsakymas nebūtų pasiteisinimas jo dydžio žaidėjui.

Thiago pozicijoje dirbęs danas Andreasas Christensenas įsikišo, kai jį pakeitė vidurio puolėjas Hakimas Ziyechas.

Puolėjas Timo Werneris į rungtynes ​​pateko nepažeistas ir praleido Vokietijos „atsiskaitymą“ prieš Šiaurės Makedoniją.

Jis tikriausiai norėjo, kad į „Blues“ vartus sureaguotų taip pat greitai, kaip Pulisicius, nors ir pastatė „Mount“ įvartį.

Tuo metu jis ir jo komandos draugai galėjo palinkėti, kad jie tęstų savo tarptautinę karjerą.

Komanda, praleidusi vos du įvarčius per paskutines 14 Tuchelio rungtynių, buvo atleista ir sugėdinta šio sezono įvarčio.

„Chelsea“ turi keturias dienas atsigauti, kol Čempionų lygos ketvirtfinalyje susitiks su „Porto“.

Išpuolis prieš Vakarų Bromą yra šlovingas prie Stamfordo tilto.

Vakarų Bormo pergalė prieš „Chelsea“ buvo puiki audra Vakarų Bromui. Be to, diena, kai jų žaidėjai dainavo kitaip nei kolegos.

Pereira šiuo iššūkių metu buvo viena ryškiausių „Baggies“ šviesų.

„West Borm“ komanda

„West Borm“ komanda (šaltinis: „Premier“ lyga)

Be to, nors praėjusią vasarą jis pasirašė nuolatinį susitarimą. Gali būti nelengva laikytis jo, kai jie nusileis.

Jo bėgimas dėl pirmojo vartininko Samo Johnstone'o įvarčio buvo tobulas, lygiai taip pat, kaip jis baigė su klinika antrame.

Vos per 37-ąją minutę dėl sužeisto Branislavo Ivanovičiaus atėjęs Robinsonas greitai sutiko su savo komandos spaudimu. Trečiasis finišas „West Brom“ buvo minios pasirinkimas.

Per savo ilgą karjerą Allardyce niekada nesijautė iškritęs į „Premier“ lygą. Jei jis išsaugos šį sezono rekordą. Tai bus reikšmingiausias jo poelgis.

Žvelgiant atgal į tam tikrą statistiką

„Chelsea“ šį sezoną „Premier“ lygoje per dvejas rungtynes ​​su „West Brom“ praleido aštuonis įvarčius. Didžiąją jų dalį jie nusiuntė vienai kampanijai.

„Chelsea“ antrą kartą praleido penkis įvarčius ir „Premier“ lygos namų rungtynes. Tačiau paskutinį kartą tai padarė prieš „Arsenal“ 2011 m. Spalio mėn. (3–5).

Be to, „Allardyce“ yra pirmasis vadybininkas, laimėjęs kelionę į „Stamford Bridge“ „Premier“ lygoje su trimis skirtingomis komandomis („Bolton Wanderers“, „Crystal Palace“, „West Brom“).

Samas Allardyce

Samas Allardyce'as (Šaltinis: „Premier“ lyga)

Kita vertus, „Chelsea“ pirmą kartą visose varžybose pralaimėjo namuose vadovaudamas Tuchel. Aštuntame „Blues“ žaidime „Stamford Bridge“ su atsakingu vokiečių treneriu.

Pirmą kartą „Pulsic“ atidarymas „Chelsea“ „Blues“ savo paskutinėse 21 rungtynėse visose varžybose. Nuo gruodžio mėnesį „Premier“ lygoje nugalėjęs „Leeds“.

Raudona Thiago kortelė per 29 minutes buvo pirmoji „Chelsea“ „Premier“ lygoje nuo 2017 metų rugpjūčio, kai vos po 14 minučių Burnley atleido Gary Cahillą.

Johnstone'as yra pirmasis vartininkas, teikęs „Premier B lygos“ paramą „West Brom“ komandai, ir yra antras, kuris tai padarė šį sezoną po vasario mėnesio „Manchester City“ ir „Tottenham“ klubo „Ederson“.

Du „Pereiros“ įvarčiai „West Brom“ gretose įvyko vos per dvi minutes ir 46 sekundes. Pirmasis iš devynių Brazilijos įvarčių per devynias lygos rungtynes.

Robinsonas yra pirmasis žaidėjas „Premier“ lygos istorijoje, namuose bent du kartus pataikęs. Ir išvykoje prieš „Chelsea“ per mažiau nei vieną sezoną.