Futbolas

Moterų rungtynių ataskaita: „Chelsea 2 Wolfsburg 1“

„Wolfsburg“ 2: 1 pralaimėjo „Chelsea“.

Antrojo pusmečio įvarčiai, kuriuos pelnė Samas Kerras ir Pernille'as Harderis, padėjo „Blues“ komandai mūsų Čempionų lygos aštuntfinalio pirmajame etape užtikrinti 2: 1 pergalę prieš „Wolfsburg“.

„Wolfsburg“ tikrai gavo progą pirmajame kėlinyje su savo kapitonu Alexandra Popp pataikęs į postą. Ir Ann Katrin-Berger du kartus neigė Fridoliną Rolfo.

Niamhas Charlesas ir Jonna Andersson abu pašalino linijos pastangas 10 minučių antrame kėlinyje. Mėlynosios nubaus mūsų oponentus vokiečius už jų prarastas galimybes.

Franas Kirbis gerai bendravo su Kerru, o Australija, prieš šaudydama namuose, paėmė vieną vartininką, kad „Blues“ suteiktų 55 minutes.

Kirby ir Kerras susitiks dar kartą, nes geriausias jų žaidimas lemia, kad Harder pelnys taškų prieš savo buvusią komandą vos po valandos.

Mūsų persvara 2: 0 tęsėsi kelias minutes po to, kai Dominique'as Janssenas įsitraukė į baudos aikštelę po to, kai Magda Eriksson įžaidė Svenją Huth.

„Chelsea“ per vėlai išgyvena spaudimą, kad užsitikrintų pirmąją „Wolfsburg“ pergalę ir trečiadienį pergalę 2: 1 perims kitame trečiame etape.

Anksčiau Emma Hayes ir jos auklėtiniai sekmadienį linksmino „Aston Villa“ Kingsmeadow miestelyje, nes „Blues“ siekia išlaikyti mūsų aukščiausią vietą moterų super lygos lentelėje.

Emma Hayes atliko tik vieną pasikeitimą krašte, kuris praėjusį trečiadienį užtikrino 3: 0 pergalę prieš „Everton“.

Sophie Ingle atvedimas į šoną po to, kai vidurio puolėjas praleido mūsiškę pergalę Mersisaidyje po smūgio į Kontinentinės lygos taurės finalą.

Niamhas Charlesas tęsė kairės pusės gynėją, prie „Blues“ komandos prisijungė prie Millie Bright, kapitono Erikssono ir gynėjos Jonna Andersson už vartininko Bergerio.

kas yra seth rollins tikrasis vardas

Ingle įžengė į aikštės centrą kartu su Melanie Leupolz ir Ji So-Yun. Be to, Harderis sėdėjo puolimo poste po streikuotojų Kirby ir Kerr pavidalu.

„Chelsea“ vyko į rungtynes ​​„Szusza Ferenc“ stadione

„Chelsea“ į rungtynes ​​„Szusza Ferenc“ stadione oficialiai išvyko kaip namų komanda. Tačiau mūsų varžovai šiandien pirmojo ketvirtfinalio mainuose atrodė labiau atsipalaidavę.

Ankstyvieji Wolfsburgo grėsmės požymiai buvo jiems artėjant prie atidarymo taško vos po trijų minučių.

„Chelsea“ komanda

„Chelsea“ komanda (Šaltinis: „The Pride of London“)

ar erin andrews turi vaiką

Rolfo buvo labai aukštai dėžėje ir tiesiai link galvos. Tačiau „Blues“ dėka „Bright“ buvo tinkamoje vietoje tinkamu laiku, kad blokuotų įvarčių įmušimo pastangas ir pašalintų pavojų.

Harderis, pirmą kartą susidūręs su buvusiu klubu, įstrigo atvirame perdavime.

Tačiau puolantis vidurio puolėjas negalėjo išlaikyti kamuolio aplinkui - vartininkas už tai, kas galėjo sukelti galimybę patekti į tuščius vartus.

Po kelių minučių net „Wolfsburg“ kapitonas Poppas pataikė į virpstą. Todėl Charlesas turėjo būti atsargus, kad pašalintų kliūtį nuo linijos.

Tada „Chelsea“ turi būti dėkinga Bergeriui, kai „Blues“ vartininkas du kartus neigia Rolfo, kol Anderssonas pašalina smūgį iš Pajoro rikiuotės.

Po kelių minučių varžovai turėjo kamuolį tinkle. Tačiau Poppas ranka nusprendė įdėti kamuolį į tinklą. Dėl to vidurio puolėjui buvo parodyta geltona kortelė.

Kirbis tęsinių medžioklėje

Per pusvalandį laiko „Blues“ sukūrė mūsų pirmąjį žaidimo atidarymą ir nenuostabu, kad dalyvavo ir Kerras, ir Kirby.

Po apiplėšimų lenktynių Brightas rado Kerrą, o Australija Kirby kelyje užsidėjo pilnavertę pakuotę.

Franas Kirby- Globėjas

Franas Kirby (šaltinis: „The Guardian“)

Kirby turėjo galimybę nukreipti kamuolį į ją, tačiau vietoj to išmetė kamuolį į šešių kiemų vartus. Bet nė vienas „Chelsea“ žaidėjas niekada nepateko į lauką su tuo, kas būtų buvę lengva užnugaryje.

Atėjo Wolfsburgo eilė, o Bergeris galėjo atsigręžti ir būti optimistas, kai Rolfo galva nuslydo nuo galvos.

Kai kas pasakytų, kad „Chelsea“ pasisekė, kad buvo tinkamoje padėtyje atostogauti.

„Chelsea“ sutelkė mūsų sėkmę pirmajame kėlinyje. Ir po kelių minučių poilsio. Mėlyniesiems vėl pasisekė mūsų pusėje, kai galva iš Rolfo atsitrenkė į mišką.

Po kelių minučių „Chelsea“ baudė mūsų varžovus praleistomis galimybėmis. Ir tai buvo siaubingos Kerro ir Kirby rungtynių sureguliavimo rungtynės, kurios sulaužė šansus.

Kirbis surinko Ji perdavimo, prieš surinkdamas kamuolį Kerrui, o Australija, prieš pataikydama į namus, perėmė vartininko vieną prisilietimą. Esant siauram kampui, „Blues“ gali 1: 0 išsiveržti į priekį per 55 minutes.

Kerras nenusileidžia, kad galėtų pirmauti.

Vos po kelių minučių Bergeris taip pat parodė, kodėl jis yra vienas geriausių moterų futbolo vartų sargų, nes jis išleido pasaulinės klasės santaupas, kad Rolfo nepriekaištingai sutrenktų tinklinį.

Po kelių minučių Hardas uždarė savo buvusią komandą, kad padvigubintų mūsų pelną.

Samas Kerras - AFC

Samas Kerras (Šaltinis: AFC)

Kirby per klaidą padarė klaidą Wolfsburgo užpakalinėje linijoje. Ir greitai surado kamuolį Kerrui, kuris išlaisvino kamuolį, išlaisvindamas Harderą.

Taip pat vidurio puolėjas rėžė kamuolį į apatinį kampą.

Pernille baudžia buvusį klubą.

Mūsų pergalė 2: 0 ilgai neteks, nes Erikssonas numetė Huthą į lauką. Be to, Janssenas pakilo ir neteisingai pasiuntė Bergerį ir grįžo su įvarčiu iš savo pusės.

„Chelsea“ vėlavo nuo „Wolfsburg“ spaudimo, kad užsitikrintų pirmąją pergalę prieš Vokietijos komandą. Be to, antrojoje kitos savaitės rungtynėse „Blues“ turėtų būti pirmaujanti.

kas dirba erin andrews darbą

Pernille Harder - FIFA

Pernille Harder (Šaltinis: FIFA)

Pernille Harder įmušė įvartį savo senai komandai, kai „Chelsea“ liko gyva. Pirmosios Čempionų lygos ketvirtfinalio rungtynės prieš „Wolfsburg“.

Vokietijos komanda dukart pataikė į virpstą. Be to, pamatė, kad geriausias Ewa Pajor smūgis buvo pašalintas iš linijos, nes „Chelsea“ atrodė silpna.

Tačiau Emmos Hayes ekipa išsiveržė į priekį, kai Samas Kerras įtraukė Katarzyną Kiedrzynek į įvartį. Ir Harderis išlygino akimirką po to, kai „Wolfsburg“ vartininkas perdavė kamuolį.

Svečių vartus įmušė Dominique'as Janssenas, tačiau „Chelsea“ laikėsi pergalės.