Anfernee Simons surišo NBA rekordą ir nutraukė „Trail Blazers“ pralaimėjimų seriją

Kokį Filmą Pamatyti?

Antradienio vakarą „Bankers Life Fieldhouse“ ekipoje „Portland Trail Blazers“ susitiko su Indianos „Pacers“.

„Blazers“ turėjo penkių pralaimėjimų seriją, o „Pacers“-trijų pralaimėjimų seriją.

Taigi „Blazers“ beviltiškai norėjo nutraukti pralaimėjimų seriją ir tai padarė puikiai atlikdami puikų savo sargo Anfernee Simons šaudymą.

Simonsas pasiekė franšizės rekordą ir taip pat surišo NBA rekordą, kai pataikė tritaškius ir 133-112 laimėjo „Pacers“.

Puikus jo šaudymas kartu su Damiano Lillardo ir CJ McCollumo šūviais buvo raktas į pergalę.

Tai nutraukė jų penkių pralaimėjimų seriją.

Abi komandos pradėjo stipriai

Abi ekipos pirmąjį kėlinį puikiai pradėjo eiti galva į priekį 35-34.

Pirmąjį kėlinį Indianos „Pacers“ pirmavo tik tašku prieš „Blazers“.

CJ Mcollumas žaidimą pradėjo pataikęs „Blazers“ ir „Pacers“ šuolininką Caris Levert atsakė džemperiu.

Portlandas iki 2:12 atsiliko nuo „Pacers“ iki pirmojo ketvirčio pabaigos, tada Anfernee Simonsas pirmavo „Trail Blazers“ po šildymo iš už linijos.

Tačiau „Pacers“ T.J. McConnell atsakė dešiniajame krašte, o šuolininkas perėmė lyderio poziciją.

Abu pirmyn ir atgal pirmavo, o McDermottas pataikė į paskutinį kėlinio ketvirtį ir taškas pirmavo „Pacer“.

kur užaugo Russellas Wilsonas

„Blazers“ pirmavo likusį žaidimo laiką trumparankiams „Pacers“

„Pacers“ be „Visų žvaigždžių“ puolėjo Domanto Sabonio ir centro Myleso Turnerio, kurie dėl traumų praleido rungtynes, nesugebėjo atremti puolėjo komandos, kuriai vadovavo Damianas ir McCollumas.

Kėlinio pabaigoje „Blazers“ pirmavo 73-62.

„Pacers“ pirmąjį ketvirtį padidino vieno taško pranašumą iki 3 taškų antrojo ketvirčio pradžioje.

Tiesą sakant, „Blazers“ vėl nusekė „Pacers“ ketvirčio pradžioje.

Tuomet McCollumas įkaitino tritaškį ir išlygino rezultatą likus ketvirčiui 8:16.

O Lillardas pataikė į kitą šuolį ir išvedė „Blazers“ į priekį.

„Pacers“ atsitrenkė ir rungtynės buvo lygios maždaug minutę, tačiau netrukus „Blazer“ atliko 21: 5 bėgimą ir pirmavo.

Vėliau „Blazers“ pirmavo 11 taškų trečiajame kėlinyje.

Anfernee Simonsas, pelnęs 11 taškų, pirmavo 11 taškų ir pelnė 12 taškų.

„Blazers“ ir toliau dominavo trečiajame kėlinyje, o Carmelo Anthony ir Simons pataikė tris taškus.

Trečiajame kėlinyje jie degė ir pelnė 40 taškų. Kartu su Anthony šuolininku prie garsinio signalo rezultatas tapo 113-78.

Ketvirtąjį kėlinį „Blazers“ pirmavo 33 taškais, ketvirčio pradžioje persvara padidėjo iki 36 taškų.

Simonsas pataikė savo 8-ąjį ir 9-ąjį tritaškius, nepataikydamas ketvirčio pradžioje, pasiekdamas franšizės rekordą.

Taip pat pagerino NBA rekordą su GSW Klay Thompsonu prieš Stepheną Curry.

„Blazers“ žaidėjas Harry Gilesas III baigė ketvirtį ir 133-128 pirmavo prieš „Pacers“.

Anfernee Simonsas šį vakarą vadovavo „Blazers“ ir nustatė franšizės rekordą.

„Trail Blazers“ reikėjo didelės pergalės prieš Indianos „Pacers“, nes pirmoji patyrė penkių pralaimėjimų seriją.

Damianas Lillardas, CJ McCollumas ir Jusufas Nurkicas pademonstravo aukščiausią tašką.

Tačiau šį vakarą labiausiai sužibėjęs žaidėjas buvo Anfernee Simonsas, kuris sudarė daugiausiai trejetų.

Anfernee Simons žavi „Blazers“

Anfernee Simons spindi „Blazers“ (šaltinis: fansided.com )

Jis taip pat pasiekė franšizės rekordą, pataikydamas tritaškius 9-10 be klaidų.

„Pacers“ žaidimo metu daugiau dėmesio skyrė Damianui Lillardui ir CJ McCollumui, o tai suteikė kitiems žaidėjams galimybę pataikyti.

Anfernee Simons pasinaudojo didžiausiu atviru žvilgsniu iš trijų suteiktų galimybių.

Jis taip pat numušė tris iš bet kur, nesvarbu, kas jį gynė.

„Trail Blazers“ vyriausiasis treneris Terry Stotts pasakė: Jis turėjo ypatingą naktį. Tikrai švelnus prisilietimas prie tų, kurie nebuvo visi tinkle, atrodė, kad jie tiesiog susisuko.

Simonsas atkovojo 9 taškus iš sezono ir taip pelnė 27 taškus, įskaitant 9-tris taškus.

Būdamas vos 21-erių jis pataikė franšizės rekordą ir pataikė savo septintąjį tritaškį iš eilės.

Jis sumušė rekordą, kurį pasiekė Terry Porteris, kuris vienose rungtynėse pelnė 7-7.

Ir tapo žaidėju, kuris franšizės istorijoje be pralaimėjimų pataikė daugiausiai trejetų.

„Trail Blazers“ gynėjas Anfernee Simonsas sakė: „Po to nesvarbu, kas varžosi ir kaip arti jie yra. Jei man pavyko jį nuimti, žinojau, kad tai įeis.

„Blazers“ rytoj vakare trečią kartą per pastarąją savaitę susitiks su Memfio „Grizzlies“.

Penktadienį, balandžio 30 d., „Pacers“ kovos su Bruklino „Nets“.