Žinios

„Aston Villa“ 0-2 „Tottenham“: apmaudi naktis namų velėnoje

Vila pradeda baigtis Europos lenktynėse.

Balandžio vidurio pozicija žymiai pagerino „Aston Villa“ komandą. Komanda praėjusį sezoną išgyveno vienu tašku.

Tačiau po geros kampanijos pradžios jų sezonas grasina juos izoliuoti.

Trečiajame kėlinyje jie taip pat prarado daug graikų intelekto ir supratimo.

Vila neturėjo reikiamo įėjimo, kad trukdytų „Tottenham“ atgalinei linijai. Nepaisant to, kad antroje pusėje jis buvo geriau parodytas.

Smitho auklėtinis laimėjo tik vieną iš šešių paskutinių rungtynių be Grealisho kojos traumos.

kas nutiko pažymėti Schlereth espn

Vadovo pažadas prieš rungtynes, kad vidurio puolėjas tikrai grįš po balandžio 3-osios tarptautinės pertraukos, suteiks jo komandai postūmį paskutinėse 10 rungtynių.

Galų gale vadovams kainavo dvi klaidos. Kaip vila niekada neatsigavo Maurai užpuolė nesąžiningai Martinezą. Nors Cashas be reikalo atleido Kane'ą.

Su jų viltimis rasti netikėtą Europos vietą. Tai pradeda atrodyti niūriai laimėjus keturias rungtynes ​​per 15 rungtynių. Nuo bokso dienos Grealishas sugrįžta tiesiog greitai.

Jei padarysi klaidų kaip mes. Ir paskutiniame trečdalyje nerodykite aukšto lygio, pralaimėsite žaidimus, „BBC Sport“ sakė „Villa“ vadovas Smithas Smithas.

Jie gavo numerius ant rutulio galo. Bet mes ne kartą ėjome į dėžę.

Be to, pataikėme į pirmąjį asmenį arba neparodėme reikiamos kokybės. Tikriausiai to mums šiuo metu trūksta.

30-ojo sezono Kane'o įvarčio dalyvavimas

„Tottenham“ laimėjo šešias „Premier“ lygos rungtynes ​​iš eilės su „Aston Villa“.

„Spurs“ laimėjo paskutines penkias savo lygos rungtynes ​​- tiek pat, kiek 15 žaidimų pradžioje.

Nugalėtas „Aston Villa“ žaidimas yra ilgiausias jų žaidimas šiame sezone. Jie ką tik įmušė įvartį tuose žaidimuose.

Harry Kane'as (Šaltinis: „Premier League“)

Villa per pirmas 45 minutes nesugebėjo šaudyti prieš „Spurs“. Pirmą kartą to nepavyko padaryti namų lygos rungtynėse nuo 2014 m. Balandžio mėn.

Deano Smitho komanda laimėjo tik 17% „Premier“ lygos rungtynių, kuriose Jackas Grealishas nebuvo dalyvavęs šiame sezone, palyginti su 50% pergalių skaičiumi su juo komandoje.

„Tottenham“ Haris Keinas yra pirmasis žaidėjas, tiesiogiai dalyvavęs 30 įvarčių sezone.

„Spurs“ reaguoja į tai, kad išliktų keturios geriausios viltys.

Praėjusį savaitgalį po nuviliančio Londono derbio šiaurės, „Tottenham“ sezonas dramatiškai krito nepatogiame Europos lygos išėjime.

Tai privertė Mourinho suabejoti savo žaidėjų požiūriu ir atsidavimu.

Pranešama, kad portugalas, stengdamasis išlaikyti savo darbą, atsakė įvardydamas septynis pakeitimus. Jis tikėjosi, kad „Villa Park“ atneš gerų ir naujų protų.

Garethui Bale'ui atnaujinant atsarginių žaidėjų suolą, nepaisant traumuoto žaidėjo Sono Heungo - minučių.

„Arsenal“ vs. „Tottenham“

„Arsenal“ vs. „Tottenham“ (Šaltinis: „Premier“ lyga)

Pretenduodamas į pirmąjį klubo trofėjų per 13 metų lygos taurės finale prieš „Manchester City“ kitą mėnesį.

Užtikrinti geriausią ketvertą lygoje yra vienintelis būdas, kuriuo Mourinho gali pretenduoti į pergalę šiame sezone. Ir greitai pasiekite tai, ko reikia, sekmadienį.

Sužaidęs visas 120 minučių ketvirtadienį, Kane'as buvo pasodintas iškart už Viniciaus ir jam pavyko rasti vietos tarp „Villa“ linijų, kai „Spurs“ siekė atsidaryti narvo pirmojo kėlinio metu.

Anglijos kapitonas atliko pagrindinį vaidmenį „Vinicius“.

Anglijos kapitonas suvaidino pagrindinį vaidmenį Viniciaus atidaryme, gerai įmušęs kamuolį Mourai, kol brazilas sužaidė devintąjį savo komandos įvartį, nes daugelis startavo „Spurs“ visose varžybose.

Moura suteikė pagreitį ir tiesmukumą savo komandos puolimo žaidime.

Tačiau nepralenkta „Spurs“ stengėsi rasti reikiamą antrą įvartį. Kol neatsargus Casho statymas Kane'ui suteikė galimybę sumažinti spragą.

Lucus Moura

Lucasas Moura iš „Tottenham“ (Šaltinis: „Premier League“)

Tai suteikė pasitikėjimo Mourinho pusei, kuri yra atsakinga už žaidimą ant kojos ir grįš po dviejų savaičių tarptautinės pertraukos su daugiau žaisti, nepaisant savaitės skausmo.

Vadybininkas Jose Mourinho sakė, kad gaila, jog „Tottenham“ per savaitę turėjo sunkiai dirbti.

Europos lygos metu jie pasirodė gerai, kaip jiems atrodė tinkami ginti „Aston Villa“, kuri „Premier“ lygoje „Spurs“ laikė geriausiųjų ketverte.

Po pralaimėjimo 3: 0 jie buvo pasveikinti kaip kapitonas Hugo Llorisas. Antrasis „Zagrebo Dinamo“ etapas ketvirtadienį, kai „Spurs“ pralaimėjo rezultatą 2: 0 ir paliko savo viltis patekti į kito sezono Čempionų lygą, užsitikrino savo lygos titulą.

Per 20 futbolo metų esu berniuko širdis.

Carlosas Vinicius ‘Pirmasis žaidimas ir petneša tarp Haris Keinas antrajame kėlinyje užtikrino, kad „Tottenham“ padarė reikiamą atsaką, kad pakiltų į šeštą vietą. Trimis taškais nuo „Chelsea“ atsiliko ketvirtoji.

Gerai, man tai malonu, bet, deja, mums reikia blogo pralaimėjimo norint apsiginti, sakė Mourinho BBC Sport.

Tai neturėtų būti reakcija. Bet amžina proto būsena, amžina siela grupėje. Manau, kad tai yra kitas mūsų iššūkis - turėti tokio lygio pastangų, atsidavimo, pasiaukojimo.

Nepriklausomi rezultatai, tai turėtų visada būti pagerbti mūsų veiklą.

Žmonės, kurie myli mus, klubą ir sirgalius. Man liūdna, kai matome, kad galime turėti šią sielą, ir ne paskutinėmis dienomis esame tokie patys.

Per 20 futbolo metų esu berniuko širdis. Ir daug patirties. Man rūpi, kad jie tai padarė, o kitą iššūkį kaip komanda mes atliekame kiekvieną žaidimą.

Po „Villa“ vartininko Emiliano Martinezo nepatvirtinimo Lucasas Moura ir Kane'as nesunkiai pakeitė žemę ir leido Viniciui išvesti „Spurs“ į priekį beveik 30 minučių.

Ir Kane'as išvengė galimai bauginančios žaidimo pabaigos savo pusėje ir neteisingai pasiuntė Martinezą su baudiniu, kai jį prasižengė Matty Cashas.

Villa, kuri Europos lygoje atsilieka 17 taškų nuo „Spurs“. Nepavyko užregistruoti smūgio iki 58-osios minutės su kapitonu Jacku Grealishu ir Anwar el Ghazi nebuvimu.