Topų mūšis: „Bucks“ iškovojo atkrintamąsias vietas ir nugalėjo „Nets“

Kokį Filmą Pamatyti?

Viršūnių mūšis tęsėsi ir šįvakar, o Milvokio „Bucks“ vėl susidūrė su Bruklino „Nets“.

Paskutinėse tarpusavio rungtynėse „Bucks“ 117: 114 nugalėjo „Nets“, pagerindami savo rekordą.

O šį vakarą „Bucks“ ne tik pagerino savo rekordą, bet ir iškovojo atkrintamąsias vietas 124-118 pergalėje prieš „Nets“.

Dabar „Bucks“ lieka rekordas 41-24, o laimėjimų procentas-0,631, pusantros rungtynės atsilieka nuo 2-ojo „Nets“ ir trys rungtynės atsilieka nuo 1-ojo „Philadelphia 76ers“.

„Bucks“ penktą sezoną iš eilės pateko į atkrintamąsias varžybas.

Bucks stiprus 1 kėlinys

Jrue Holiday įmušė pirmąjį žaidimo metimą ir „Bucks“ pirmavo vos 20 sekundžių.

Tačiau „Nets“ Kevinas Durantas iškart atsakė šuolininku Kyrie Irvingas “ „layup“ po pusantros minutės sužaidė 4-2.

„Nets“ pirmavo penkiais taškais ir atliko smūgį atgal, tačiau „Bucks“ žvaigždė Giannis atsakė tritaškiu ir prasižengė, kai įmušė dėjimą, kai Brookas Lopezas blokavo Irvingą ir pirmavo „Bucks“.

„Nets“ beveik visą pirmąjį kėlinį sekė „Bucks“, pelnydamas net 4 taškus ir siekdamas net penkių taškų.

Jie atsiliko keturiais taškais, likus ketvirčiui 37,3 sekundės, kai Durantas prasižengė ir šuolininkas sumažino persvarą iki taško ketvirčiui užbaigti.

Pirmąjį kėlinį „Bucks“ ir toliau dominavo.

Įžengę į antrąjį ketvirtį „Nets“ ir „Bucks“ buvo 33-34, o „Bucks“ pirmavo.

Antrąjį kėlinį „Nets“ pradėjo 7-2 važiavimu ir pirmavo keturiais taškais.

Ir vėliau abi komandos važiavo pirmyn ir atgal pelnydamos taškus.

Rungtynės baigėsi lygiosiomis 44:44 ir likus ketvirčiui 8:14.

Po to „Nets“ pelnė įvartį ir pirmavo, tačiau „Bucks“ vėl išlygino rezultatą 6:19.

Rungtynės vyko į priekį, kai „Bucks“ atsakė į kiekvieną „Nets“ smūgį ir išlygino rezultatą, o „Nets“ tą patį padarė kiekvieną kartą, kai „Bucks“ pirmavo.

Tačiau iki kėlinio pabaigos likus maždaug keturioms minutėms, „Bucks“ įsiveržė į priekį.

„Bucks“ nugalėjo „Nets“

„Bucks“ nugalėjo „Nets“ (šaltinis: netsdaily.com )

„Bucks“ buvo 5 taškais priekyje, kai laikrodis rodė 1:57.

„Bucks“ Bobby Portis įmušė dunką ir padidino pranašumą iki 7 taškų, 55:62 ant lentos.

O Giannis įmušė šuolininką, likus 46,3 sekundės, kad būtų 10 taškų persvara, o po to Irvingas pataikė į paskutinį ketvirčio metimą ir baigė kėlinį rezultatu 66-58.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Bucks“ pirmavo po to, kai pirmą kėlinį baigė aštuonių taškų persvara.

Kyrie ir Kevinas pelnė įvartį ir pirmavo.

Trečiąjį Kevinas Durantas pradėjo tritaškiu, o Giannis atsakė tuo pačiu savo tritaškiu.

Trečiajame kėlinyje „Bucks“ pirmavo maždaug 10 taškų.

Joe Harrisas numetė tritaškį, o po to Kevinas Durantas davė pradžią 14-7, o galiausiai kėlinys baigėsi dviem taškais.

„Bucks“ sugrįžta ketvirtoje.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Blake'as Griffinas tritaškiu išvedė „Nets“ penkių taškų pranašumą (100:95), likus žaisti 10:27.

„Bucks“ išlygino rezultatą 104: 104 ir 7:57.

Vėliau persvara padidėjo iki keturių taškų po to, kai Jrue Holiday įsitvirtino dėjime.

Khrisas Middletonas atliko smūgį ir padarė žaidimą 110: 104 su „Bucks“ priešakyje.

Tada Giannis iškovojo pražangą ir surinko dėjimą.

„Bucks“ pirmavo ketvirtį ir pelnė 11 taškų rezultatu 108-119, likus 3:26 minutėms.

„Nets“ bandė sugrįžti pelnydamas Kyrie ir Kevino įvarčius.

Tačiau „Bucks“ tiesiog atsakė atgal, kada nors išmetęs „Nets“.

kaip Booger McFarland gavo savo slapyvardį

Galiausiai jie padarė „Nets“ serijos rezultatą 124-118 rezultato lentoje.

Kevinas Durantas ir Kyrie Irvingas pelnė daug taškų.

Nepaisant praradimo Kevinas Durantas ir Kyrie Irving „Nets“ pelnė didžiulius įvarčius.

Naktį jie turėjo 70 taškų partnerystę.

Kyrie pirmavo „Nets“ komandoje ir sumažino 38 taškus, o Kevinas sekė Kyrie pelnydamas 32 taškus.

„Nets“ superžvaigždžių duetas kartu išmetė 25 taškus iš 47, 10-20 taškų iš tritaškio linijos.

Tiesiog su Kevinu ir Kyrie jie jau yra dominuojantis duetas lygoje. Kai Hardenas grįš po traumos, trijulė bus nesustabdoma.

Jei jie ir toliau išlaikys tą patį tempą, kad pelnytų taškus net ir po to, kai grįš Hardenas.

„Nets“ komanda bus sunkiai įveikiama.

Kevinas naktį užbaigė pelnydamas 32 taškus, atkovodamas 9 kamuolius ir atlikdamas 6 rezultatyvius perdavimus, žaisdamas keturiasdešimt minučių.

Tuo tarpu Kyrie pirmauja suvestinėje, numetęs 38 taškus, 5 rezultatyvius perdavimus ir 3 atkovotus kamuolius.

Jeffas Greenas pelnė 10 taškų ir 5 atkovotus kamuolius, kad užbaigtų „Nets“ startuolių sąrašą dviženkliais skaičiais.

Joe Harrisas suolelio lyderis pelnė 12 taškų, o 2 atkovoti kamuoliai pelnė 33 taškus.

Panašiai Mike'as Jamesas metė 10 taškų žaisdamas dešimt minučių kartu su atkovotu kamuoliu ir trimis rezultatyviais perdavimais.

Blake'as Griffinas pelnė 9 taškus, atkovojo 2 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Praradimas šiek tiek apšviečia „Nets“ problemą.

„Nets“ iš eilės pralaimėjo rungtynes ​​prieš „Bucks“. Šis pralaimėjimas dabar atspindi „Nets“ problemos šviesą, kad laimėtų žaidimą.

Tai taip pat sutelkė dėmesį į „Bucks“ branduolio pažinimą, kuris buvo sukurtas per keletą gilių atkrintamųjų varžybų.

Tai yra didžiulis veiksnys, vėliau sakė Durantas. Tęstinumas šioje lygoje yra didelis dalykas.

„Nets“ žaidėjas, kartais patiriantis traumų, sukėlė problemų dėl jų ryšio ir tęstinumo.

Pavyzdžiui, trys didieji „Nets“ žaidėjai Jamesas Hardenas, Kyrie Irving ir Kevinas Durantas kartu nežaidė daugiau nei septynių rungtynių.

Taigi jiems sunku prisijungti ir susipažinti žaidimo metu, kai Jamesas grįš į „Nets“.

Kita vertus, „Bucks“ turi žaidėjų, kurie dabar žaidžia kartu kelis sezonus.

Taigi jie yra susipažinę su vienas kito pjesėmis, o tai yra labai naudinga.

„Nets“ treneris sprendžia savo problemą.

Turime spragą, kurią turime užpildyti, sakė „Nets“ treneris Steve'as Nashas. Suprantame, kad tai komanda, kuri tą patį puolimą atlieka, žaidžia kartu, tos pačios gynybos schemos jau daugelį metų.

Giliai patekome į atkrintamąsias varžybas, ir to mes neturime, tad kaip mes galime užpildyti tą spragą? Štai toks mūsų gyvenimas, trumpai tariant, einant namo.

Kol „Nets“ vis dar stengiasi kurti chemiją ir ritmą.

Tačiau „Nets“ pranašumas yra patyrusių žaidėjų buvimas šioje lygoje jau keletą metų.

Šioje komandoje yra veteranų, kurie žaidė įvairiose situacijose, kurie žino beveik visas šioje lygoje vartojamas terminijas ir bet kokį rinkinį, kurį vykdome iš abiejų pusių, sakė Durantas.

Tai taip pat naudinga mums, turint tokią veteranų lyderystę, tačiau mes vis dar esame susijusi grupė.

Durantas sakė, kad dėl šios patirties jis jaučiasi taip, lyg komanda būtų kartu daugelį metų, nors tai buvo tik vienas sezonas.

Durantas pridūrė, kad mes turime ir toliau tuo remtis.

Nashas apibendrino likusius „Nets“ reguliaraus sezono tikslus kaip bandymą sugrąžinti sveikatą ir įveikti bendros patirties trūkumą.

Tai yra mūsų iššūkis, kaip ir viskas, sakė Nashas. Kol tai darome, ar galime būti fiziškesni? Ar galime būti labiau susiję? Ar galime valdyti ir valdyti kai kuriuos valdiklius, kurie gali padėti mums pakabinti kai kuriuos iš šių žaidimų ir laimėti kai kuriuos iš šių žaidimų, kol mes bandome sudėti gabalus?

„Milwaukee Bucks“ žvaigždė Giannis padeda rankas.

Valdantysis MVP Giannis antradienio vakarą laimėjo prieš „Nets“.

Jis surinko 36 taškus, o paskutiniai du baudos metimai sankaboje liko 51,9 sekundės.

„Bucks“ žvaigždė taip pat atkovojo 12 kamuolių ir atliko dvigubą dublį per naktį bei 4 rezultatyvius perdavimus.

Po pergalės „Bucks“ iškovojo „play-ff“ vietą kartu su trečiąja iš eilės pergale ir „Nets“ trečiuoju pralaimėjimu iš eilės.

„Bucks“ sužaidė 5: 1 prieš dvi geriausias konferencijos komandas.

„Bucks“ iškovojo atkrintamųjų varžybų vietą

„Bucks“ pasiekė atkrintamųjų varžybų vietą (šaltinis: twitter.com )

Aš tiesiog visada vartoju tą patį terminą: mes daugiau sužinome apie save, - „Bucks“ vyriausiasis treneris Mike'as Budenholzeris sakė apie pastarąją komandos sėkmę prieš Brukliną ir Filadelfiją.

Turime tobulėti.

Šios komandos daro daug dalykų, kad patektų į sunkias vietas. Jie abu bus geri. Jie abu turi vaikinų, kurių trūksta. Bet tai konkurencinga, gera laimėti, čia svarbu ir toliau žaisti gerai.

Tačiau ši pergalė nebūtų buvusi lengva, jei Giannis nebūtų gavęs pagalbos iš savo komandos draugų.

Jo komandos draugai puikiai užpildo savo silpnybes ir puikiai atlieka savo vaidmenį, kad laimėtų savo komandą.

Šį vakarą „Bucks“ atliko puikų darbą puolime, kad užpildytų Giannio tuštumą, kai jis sėdės už pražangą.

Šią naktį „Bucks“ „didysis trejetas“ paeiliui perėmė žaidimą. Todėl naktį jie baigė pelnydami daug taškų.

„Bucks“ taškų akcentai.

Khrisas Middletonas ir Jrue Holiday abu užėmė antrąją „Bucks“ persvarą.

Abu pelnė po 23 taškus, o Khrisas atkovojo 7 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus, o „Holiday“-8 atkovotus kamuolius, dar du kartus padvigubino ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Donte DiVincenzo taip pat pridėjo dvigubą dublį, pelnydamas 10 taškų ir atkovodamas 15 kamuolių bei atlikdamas 2 rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu Bryn Fobes pirmavo, kai Benas numetė 14 taškų.

Ši pergalė tikrai sustiprino „Bucks“ pasitikėjimą.

Tai reiškia daug, sakė Holiday. Tiesą sakant, susitvarkykite su komanda ir ne tik tai, bet ir komandos turi koreguoti.

Po vieno žaidimo ir vienos pergalės turite grįžti atgal ir koreguoti, o kitą kartą išeiti ir žaisti.

Taigi, manau, kad padarėme gerą darbą prisitaikydami ir tikrai užrakindami bei atkreipdami dėmesį į detales, ir mes laimėjome, pridūrė jis.

Turint tai omenyje, „Bucks“ taip pat žino, kad „Nets“ ir „76ers“ reguliariojo sezono rungtynėse nebuvo visiškai pajėgios.

kiek pinigų verta „Ric“ nuojauta

Puikios pergalės, aišku, džiaugiuosi, kad sugebėjome surengti pasirodymą savo gerbėjams ir sugebėjome suformuoti gerus įpročius tose rungtynėse, bet viskas, sakė Antetokounmpo. Tai nieko nereiškia.

Niekas neprisimins šių rungtynių, kai būsime atkrintamosiose. Man asmeniškai tai nieko nereiškia.

Man rūpi tik tai, kad komanda sugebėjo sunkiai žaisti, visi buvo uždaryti, puolime rūpinomės kamuoliu, atrodėme švariai, stengėmės, kad jiems tai būtų kuo sunkiau.

Džiaugiuosi dėl to, bet laimėjimas ar pralaimėjimas nieko nereiškia. Žaidėjai bus skirtingi. Skirtingas atvejis (atkrintamosiose varžybose).