Giannio Antetokounmpo trauma, Hiustonas sukrėtė „Bucks“

„Houston Rockets“ 143-136 sugrįžimas laimėjo „Milwaukee Bucks“ Giannis Antetokounmpo paliko aikštę patyręs traumą žaisdamas tik minutę.

„Bucks“ žvaigždė Giannis Antetokounmpo išėjo žaisti tik vieną minutę pirmajame kėlinyje su dešinės kulkšnies patempimu.

Ir doleriai netrukus jį atmetė likusiam žaidimui.

„Bucks“ puolėjas, matyt, pasisuka čiurną, kai kojos įsipainiodamos į krepšį susipainiojo su didžiuoju Hiustono „Rockets“ vyru Kelly Olynyk.

Giannio dešinės čiurnos trauma

Giannio dešinės čiurnos trauma (šaltinis: twitter.com )

kokia yra dez bryanto grynoji vertė

Antetokounmpo liko žaidime šaudyti baudos metimus, tačiau netrukus paliko žaidimą. Taigi jis pelnė tašką ir rezultatyvų perdavimą ir baigė savo žaidimą.

Jo trauma labai paveikė „Bucks“ žaidimą, nes jie susprogdino persvarą prieš „Rockets“.

Ir galiausiai pralaimi žaidimą su didžiuliu taškų skirtumu šiame sezone. Kita vertus, „Rockets“ praleido didžiulę naktį.

Kai jie nutraukė savo penkių pralaimėjimų seriją ir laimėjo trečią šio mėnesio rungtynes.

Ne tik „Rockets“, bet ir didžiulė naktis kilo kylančiai „Rockets“ žvaigždei Kevinui Porteriui jaunesniajam.

Porteris įveikė Lebroną Jamesą, kad pasiektų rezultatyvumo rekordą.

Stiprus Milvokio „Bucks“ startas.

Khris Middleton numestas megztinis, nes pirmasis žaidimo šūvis suteikė „Bucks“ lyderiui tik kelias sekundes po žaidimo.

Vėliau „Milwaukee Bucks“ žvaigždė Giannis Antetokounmpo patyrė dešinės kulkšnies traumą.

Jis pasuko dešinę kulkšnį važiuodamas į krepšį, kai nusileido ant jį saugojusios Kelly Olynyk kojos.

Vėliau Giannis paliko aikštę, metęs baudos metimą, o vėliau komanda paskelbė jį nepasiekiamu.

Giannis patyrė traumą minutę žaidimo

Giannis per minutę patyrė traumą (šaltinis: taip.com )

Middletono lobas Brookas Lopezas išplėtė pranašumą iki 5 taškų, kol Kevinas Porteris jaunesnysis numetė penkis taškus, kad išlygintų rezultatą.

Su vienu iš už tritaškio linijos, o kitu - su Kelly Olynyko rezultatyviu perdavimu.

Tačiau netrukus „Bucks“ atliko 11: 0 bėgimą, užimdamas 13 taškų persvarą prieš „Rockets“, o 5: 07 liko žaidime 23: 10.

Kevinas Porteris jaunesnysis kartu su „Houston Rockets“ atliko puikų darbą, kad 1 kėlinį „Bucks“ išlaikytų per 9 taškus.

Į antrąjį kėlinį patekę „Bucks“ ir „Rockets“ buvo 38-29. „Bucks“ visą kėlinį dominavo „Rockets“.

„Bucks“ klubo atstovas Bobby'as Portisas keletą sekundžių į priekį metė pirmąjį smūgį antrajam kėliniui.

Trečiame kėlinyje sužaidę apie tris minutes, „Bucks“ padidino savo pranašumą iki 15 taškų.

Didžiąją kėlinio dalį „Rockets“ atsiliko daugiau nei 10 taškų

Paskutinę kėlinio minutę „Rockets“ atliko 10-2 metimą, Woodui numetant tritaškį, kad sumažėtų persvara iki 11 taškų.

Woodas atliko paskutinį kėlinio smūgį likus 1,2 sekundės, kad sumažintų persvarą iki 8 taškų pabaigos.

„Rockets“ įžengė į trečiąjį kėlinį 73-65.

„Rockets“ išsiveržia trečia.

Christianas Woodas tęsė puikų šaudymą ir trečiajame kėlinyje, įmušdamas pirmąjį kėlinio smūgį.

Jis pradėjo 11-3 bėgimą, norėdamas išlyginti rezultatą 76-76 šuolininku.

„Rockets“ pirmavo taškų persvaroje, o kėlinyje liko 8:03, kai Armani Brooks numetė tritaškį.

Porteris jaunesnysis išplėtė persvarą iki 4 taškų, pataikydamas smūgį iš už lanko į kitą „Rockets“ ranką.

„Rockets“ padidėjo 6 taškais, o trečiajame kėlinyje liko 6:03.

Dabar persvara pasikeitė ir „Bucks“ kėlinyje atsiliko nuo „Rockets“.

8-ąją žaidimo minutę neįtikėtinas Kevino Porterio bėgimas suteikė „Rockets“ komandai 8 taškų persvarą.

„Rockets“ rinko kibirus po kibirų, kad sugrįžtų iš 8 taškų žemyn, kad būtų lygus žaidimas, ir trečiajame kėlinyje pirmavo 6 taškais.

Ketvirto kėlinio pradžioje „Bucks“ krito žemyn 104-98.

Tačiau netrukus jie išlygino žaidimą per 2 minutes po kėlinio, atlikdami 10: 0.

Ketvirtį jie buvo vienas su kitu, o švinas nuolat keitėsi visą ketvirtį.

Trumpam kėliniui Milvokis sugrįžo perėmęs 5 taškų persvarą prieš „Rockets“.

Bet Kevinas atsakė tiesiai atgal, lygindamas žaidimą ir prasižengdamas dešiniąja ranka prieš 5:01.

Jis pataikė savo devintąjį tritaškį likus 1:39, kad atneštų žaidimą 138-133

„Olynyk“ nutraukė Tate'o praleistą dėjimą, kad liktų 43,8 sekundės, kad rezultatas būtų 136-142.

Galiausiai žaidimas baigėsi tuo, kad „Rockets“ įveikė blogiausią rekordą - Milwaukee „Bucks“.

Su pralaimėjimu „Bucks“ krito 38-24, o „Rockets“ pagerino rezultatą 16-47.

Geriausia sezono naktis Kevinui Porteriui.

„Houston Rockets“ anksčiau šiame sezone gavo Keviną Porterį jaunesnįjį iš Klivlando „Cavaliers“.

Nors „Rockets“ komandai nesiseka. Tačiau antrų metų saugas „Rockets“ klube praleido gerą sezoną.

Kadangi jis vidutiniškai pelnydavo po 15,2 taško ir atlikdavo po 6,2 rezultatyvaus perdavimo.

Ketvirtadienį jis praleido dar geresnę naktį, nes numetė 50 taškų ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų, kad laimėtų „Milwaukee Bucks“ žaidimą.

Turėdamas 50 taškų, kuriuos numetė 20 žaidime, jis tapo jauniausiu žaidėju, surinkusiu 50 taškų.

Porteris taip pat yra ketvirtas 20-metis, kada nors surinkęs 50 taškų per rungtynes. LeBronas Jamesas tai padarė du kartus prieš savo 21-ąjį gimtadienį.

Taip pat padarė Brandonas Jenningsas, o Devinui Bookeriui priklauso visų laikų rekordas su 70 taškų, kaip 20-metės.

Porteris, kuriam iki savo 21-ojo gimtadienio pritrūko tik savaitės, yra pats vyriausias iš šios grupės.

Su 11 rezultatyvių perdavimų Porteris sumušė jauniausio žaidėjo, atlikusio mažiausiai 10 rezultatyvių perdavimų per 50 taškų, rekordą.

iš kur golfo žaidėjas dustinas johnsonas

NBA istorijoje yra tik 14 žaidėjų, pasiekusių 50–11 rekordą, iš kurių septyni yra Šlovės muziejuje, o dar penki yra aktyvūs žaidėjai.

Porteris atliko 9 iš 15 smūgių iš 3 taškų diapazono.

Pamačiusi, kad trečioji 3 nusileido, žinojau, kad tai bus ypatinga naktis, sakė Porteris. Viskas priklausė nuo manęs. Aš tiesiog išlikau agresyvus, ir buvo gera naktis.

Porteris sakė, kad tai buvo pirmas 50 taškų žaidimas, nes jis mokėsi ketvirtoje klasėje.

Kad jam pasisektų, jis turės būti tas, kuris gali atlikti tuos smūgius, sakė „Rockets“ treneris Stephenas Silasas.

Vien tik pamatyti sunkų darbą, kurį jis įdėjo, buvo puiku.

Hiustono starteris šviečia ryškiau.

Tai buvo viena geriausių Hiustono naktų šiame sezone, kai laimėjo aukščiausią komandą „Bucks“ kartu su rekordais ir įspūdinga naktis iš Hiustono startuolių.

Trys Hiustono startuoliai praleido įspūdingą naktį, kad laimėtų Hiustoną.

Kevinas Porteris jaunesnysis turėjo rekordinę naktį, surinkęs 50 taškų, 11 rezultatyvių perdavimų ir 5 atkovotus kamuolius.

Kevinas numeta 50 taškų dvigubai dvigubai (šaltinis: twitter.com )

Po Kevino Christianas Woodas pelnė 31 tašką su 9 atkovotais kamuoliais ir 4 rezultatyviais perdavimais.

Jae‘Seanas Tate'as numetė 12 taškų, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 6 kamuolius.

Tuo tarpu D.J. Suolo aikštėje pirmavo Wilsonas, surinkęs „double-double“ - 15 taškų ir 12 atkovotų kamuolių.

Iš kitos pusės, Khris Middleton pelnė 33 taškus, 8 rezultatyvius perdavimus ir 4 atkovotus kamuolius.

Jrue'as Holiday sumažino 29 taškus ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų dvigubai dvigubai, atkovodamas 4 kamuolius.

O Brookas Lopezas metė 15 taškų.

Brynas Forbesas vedė antrąjį vienetą, pelnęs 30 taškų, o Bobby Portisas per naktį įspūdingai praleido 10 taškų ir 11 atkovotų kamuolių.

Kita „Houston Rockets“ sekmadienį susitiks su „Golden State Warriors“, o rytoj Milvokio „Bucks“ susitiks su Čikagos „Bulls“.