„Hawks“ pribloškė „Bucks“ žaidimą Rytų finalo 1 žaidime

Kokį Filmą Pamatyti?

Trečiadienio vakarą Atlantos „Hawks“ varžėsi su „Milwaukee Bucks“ dėl Rytų konferencijos finalo 1-ojo žaidimo.

Dviejų aukščiausių Rytų komandų mūšis baigėsi tuo, kad „Hawks“ laimėjo 1 partiją prieš „Bucks“.

„Hawks“ apstulbino „Bucks“, nugalėję juos 116-113 ir užėmę 1-0 serijos pranašumą.

Trae Youngas laimėjo istorinį pasirodymą ir sulaukė Johno Collinso pagalbos kartu su Clinto Capelos žaidimo nugalėtoju.

Kita vertus, Giannis Antetokounmpo ir Jrue Holiday kartu išlaikė „Hawks“ pirštus viso žaidimo metu.

Pirmasis žaidimas parodė A lygio pasirodymą ir pastangas iš abiejų pusių, todėl serija buvo labai jaudinanti ir įdomi.

„Bucks“ pradėjo stipriai ir pirmajame kėlinyje pirmavo, tačiau trečiajame kėlinyje „Hawks“ sugrįžo ir laimėjo žaidimą.

Stiprus „Bucks“ startas pirmajame kėlinyje.

„Bucks“ startavo karštai, kai Brookas Lopezas išmetė pirmąjį kibirą žaidime iš už lanko.

Trae'as Youngas greitai atsakė plūduriuojančiu lėktuvu, o Capela numetė paną dėl Youngo perdavimo, o „Hawks“ pirmavo.

Tačiau „Bucks“ pirmavo iškart. Vėliau jie parodė puikų komandinį darbą, perdavę kamuolį, kol Lopezas numetė Giannio perdavimą.

Youngas sugalvojo savo klaidą ir vėl sumažino persvarą iki vieno taško.

Giannis padarė pražangą, numetęs kibirą iš kitos pusės, taip pat numetė dumblą ant Jrue Holiday'o perdavimo.

Kevinas Huerteris sugalvojo šuolį ir „Hawks“ vėl pirmavo.

Žengdami pirmyn ir atgal, jie įpusėjo pirmąjį kėlinį 14-13.

Giannis sugalvojo dunką, o Collinsas šokinėjo kibirą.

Bobby Portisas nuvertė „dunk Holiday“ perdavimą, o „Bucks“ buvo priekyje 26-22.

Vėliau „Holiday“ nuvažiavo iki ratlankio ir nuvertė vienos rankos dunką, kuris pakėlė suolą.

Tada Lou Williamsas pridėjo tritaškį kitoje pusėje.

kobe ​​bryanto grynoji vertė 2017 m

Kėlinys baigėsi 28-25 su „Bucks“ priešakyje.

Antrame kėlinyje „Bucks“ vėl pirmavo.

Giannis kėlinį pradėjo atvirkštiniu išdėstymu, o „Bucks“ dvi minutes po ketvirčio pirmavo 34-28.

Huerteris apsisuko ir numetė džemperį.

Vėliau Antetokounmpo rado Khris Middleton už dunką kitoje pusėje.

Jie buvo 38-31, kai Giannis numetė plūduriuojantį kėlinį likus 7:56.

Youngas atsakė atgal plūduriuodamas kitoje pusėje ir numetė tritaškį ant kito pataikymo.

Jis pridėjo dar vieną tritaškį, vedantį į rezultatą 8: 2, kai jis pats nugalėjo, maždaug įpusėjus ketvirčiui persvarą iki keturių taškų.

Capela pridūrė, kad Youngas perdavė kamuolį, o „Hawks“ buvo per du taškus.

Vėliau Middletonas padarė išnykusį šuolininką kitoje pusėje.

Huerteris nuvertė tritaškį, o „Hawks“ pirmavo tašku. Toliau PJ Tuckeris pridėjo dėjimą.

„Bucks“ užėmė penkių taškų persvarą, kai „Holiday“ nuvertė tritaškį.

Youngas greitai atsakė tolimu dvitaškiu, o Holiday išmušė tritaškį kitoje pusėje.

Danilo Gallinari sugalvojo tritaškį, o Holiday atsakė plūduriuojančiu.

Kėlinys baigėsi 59-54, o „Bucks“ buvo priekyje penkių taškų.

Trečiajame kėlinyje „Hawks“ sugrįžta.

Per trečią kėlinį jie per minutę buvo 58-65.

Vėliau Clintas Capela nuvažiavo prie ratlankio, tačiau Lopezas jį blokavo, o kitas - Giannis.

Capelai pagaliau pavyko pralaužti „Bucks“ gynybą ir numetė dėjimą kitam žaidėjui.

Youngo alėja, kai Collinsas pelnė „dunk“, išlygino rezultatą 65-65, o kėlinyje liko 9:18.

Vėliau „Holiday“ rado Giannį kitoje pusėje už dunką, suteikdamas „Bucks“ persvarą.

Tačiau Huerteris metė megztinį ir žaidimas vėl buvo lygus.

Collinsas pateikė planą po to, kai Youngas praleido, todėl „Hawks“ pirmavo penkių taškų persvara.

Šventė atsakė viena ranka, o Collinsas atsakė durnu į Youngo leidimą.

Youngas atliko kablio smūgį, o „Hawks“ liko kėlinyje 83:75 su 2:48.

Atostogos nuvertė tritaškį, o Youngas atsakė tritaškiu.

Vėliau Holiday pridėjo dar vieną tritaškį, o Gallinari kitoje pusėje sugalvojo ilgą dvitaškį.

Kėlinys baigėsi 88–85, kai „Hawks“ sugrįžo ir pirmavo.

„Hawks“ pirmavo paskutinėmis sekundėmis.

Konkurencinės dviejų komandų rungtynės vėl tęsėsi ketvirtame kėlinyje.

Saliamono kalnas važiavo tiesiai prie kibiro ir numetė dunką, kad pradėtų ketvirtį.

Brynas Forbesas nuvertė tritaškį kitoje pusėje.

Giannis atmetė Bogdaną Bogdanovičių tiesiai prie krašto.

kokią poziciją vaidino jerry ryžiai

Vėliau „Holiday“ metė megztinį ir išlygino rezultatą 92-92, o kėlinyje liko žaisti mažiau nei aštuonias minutes.

Jiems liko 98-96, kai kėlinyje buvo likusios šešios minutės, kai Giannis numetė „Middleton“ vartus, kad dar kartą būtų lygus.

Giannis padarė pražangą, numetęs kibirą, o „Bucks“ pirmavo 7 taškų persvaroje, kai „Holiday“ nuvertė tritaškį.

Collinsas nuvertė Huerterio nepataikymą, o Youngas atliko kablį ir padarė pražangą.

Vėliau Patas Connaughtonas užstojo Youngą už krašto.

Giannis numetė dumblą ant Holiday paso. Tada Collinsas numušė tritaškį ir sumažino persvarą per tašką.

Capela sugriebė puolimą ir metė dėjimą, o „Bucks“ išsiveržė į priekį.

Kėlinys baigėsi 116-113, o „Hawks“ pirmavo 1 žaidime.

Rezultatų suvestinė:

Trae'as Youngas istorinę naktį pirmavo „Hawks“ komandai surinkęs 48 taškus, 11 rezultatyvių perdavimų dvigubai dvigubai ir surinko 7 atkovotus kamuolius.

Johnas Collinsas padėjo 23 taškus ir 15 atkovotų kamuolių dvigubai dvigubai.

Nors Kevinas Huerteris sugalvojo 13 taškų ir 2 atkovotus kamuolius.

Clintas Capela numetė 12 taškų ir 19 atkovotų kamuolių dvigubai dvigubai kartu su 2 rezultatyviais perdavimais.

Kitame gale Giannis vedė „Bucks“, numetęs 34 taškus, 12 atkovotų kamuolių dvigubai dvigubai, kartu su 9 rezultatyviais perdavimais.

Po jo sekė Jrue'as Holiday'as, kuris finišavo 33 taškais ir 10 rezultatyvių perdavimų, dvigubai padvigubėjęs ir atkovojęs 4 kamuolius.

Khris Middleton numetė 15 taškų, 5 atkovotus kamuolius ir 4 rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu Bobby Portisas pirmavo „Bucks“ suole, pelnęs 11 taškų ir atkovodamas 8 kamuolius.

Penktadienio vakarą Milvokyje tiek „Hawks“, tiek „Bucks“ varžysis dėl 2 žaidimo.