Krepšinis

Joelis Embiidas praleido dvi savaites dėl kelio traumos

Pagal ESPN Filadelfijos „76ers“ žaidėjas Joelis Embiidas per penktadienio pergalę prieš Vašingtono „Wizards“ patyrė kairio kelio kaulo sumušimą ir greičiausiai praleis dvi savaites.

Embiidas po dunko stipriai krito ant kairio kelio ir kelias minutes gulėjo aikštėje. Minia žaidėjų apsupo Embiidą, kurį lankė komandos treneris Kevinas Johnsonas.

Pagaliau jis pats šlubavo į rūbinę, rašo „The Athletic“.

Joelis Embiidas, profesionalus krepšininkas

Embiido sužalojimas vertinamas dėl galimo jo poveikio. Dėl stipriai sumušto kairio kelio Joelis Embiidas buvo priverstas mesti penktadienio žaidimą.

Embiidas šį sezoną buvo stiprus pretendentas į „Kia MVP“ apdovanojimą. Tačiau vėluojantį antrosios pusės debiutą sužlugdė bauginanti avarija, dėl kurios jis ištiesė kairįjį kelį.

kokiai nfl komandai žaidė baronas korbinas

Kaip nurodyta ESPN ir The Philadelphia Enquirer, MRT vidinės žalos neparodė.

Embiidas ir Tobiasas Harrisas trečiame kėlinyje likus 6 1/2 minutės dešiniajame krašte surengė dviejų žmonių žaidimą; duok ir eik ekranas ir ritinys, kuris paliko „Sixers“ vidurį tiesiu keliu.

Embiidas spurtavo prie ratlankio, kad surengtų pabaisą, įveikdamas drąsų, bet neefektyvų Garrisono Mathewso iššūkį, kuris rūpinosi praeityje.

Embiidui nusileidus, kairė koja atrodė linkusi žemyn, o septynpėdė agonija susiraukė, kai treneriai puolė į lauką. Pagaliau į rūbinę jis sugrįžo su 20 taškų, septyniais atkovotais kamuoliais, trimis rezultatyviais perdavimais ir dviem blokais per 20 minučių.

Jis tiesiog nepatogiai krito, Po pralaimėjimo sakė Filadelfijos treneris Docas Riversas.

Kai jis užlipo panardinti kamuolio, supratau, kad yra kažkoks prisilietimas. Aš maniau, kad jis prarado pusiausvyrą ir nukrito.

kiek sveria ryan garcia

Joelis embiidas ką tik grįžo po jo privalomo karantino

Sekmadienį praleidęs NBA visų žvaigždžių rungtynes ​​ir pirmąsias „76ers“ rungtynes ​​ketvirtadienį Embiidas grįžo žaisti penktadienį. Tai įvyko dėl COVID-19 prisilietimo sekimo procedūrų.

Pastarąsias septynias dienas jis buvo karantine ir anksčiau penktadienį laboratorijoje buvo gautas neigiamas PGR rezultatas. Taip pat keturiskart „All-Star“ buvo pradinėje Vašingtono rikiuotėje, savo septintą dieną iš eilės pažymėdamas neigiamais patikrinimais.

Tačiau jo komandos draugas ir „Visų žvaigždžių“ saugas Benas Simmonsas dar turi būti išaiškintas, kad galėtų grįžti. Tam iki šeštadienio jis pareikalaus dar vienos dienos švarių bandymų.

Ankstyvą sekmadienį Embiidas ir Simmonsas buvo tariamai supažindinti su kirpėju Filadelfijoje, kurio koronavirusas buvo teigiamas. Kai jie atvyko į Atlantą „Visų žvaigždžių“ savaitgaliui, nė vienas žaidėjas nesusisiekė su kitomis „Visų žvaigždžių“ žvaigždėmis.

Nepaisant to, kad pralaimėjo tiek Embiidą, tiek Simmonsą, „Sixers“ pirmosiose rungtynėse po „Visų žvaigždžių“ pertraukos Čikagoje „Bulls“ permušė 127–105.

Per 30 šio sezono rungtynių Embiidas, kuriam antradienį sukanka 27 metai, vidutiniškai pelnė 30,2 taško ir atkovojo 11,6 kamuolio. Per 31 žaidimą 24 metų Simmonsas vidutiniškai surinko 16,1 taško; 7,9 atkovoto kamuolio ir 7,6 rezultatyvaus perdavimo.

Verta perskaityti: Jerry Reynoldsas: NBA vadybininkas, namų turtas ir žmona >>