Futbolas

„Leicester City“ pergalė prieš „United United“ uždeda juos FA taurės pusfinalyje

„Leicester“ FA taurės pusfinalyje po to, kai laimėjo rezultatą 3: 1 prieš „Man United“, o Kelechi Iheanacho pelnė paskutinį trečią įvartį

„Leicester“ grojo nepaprastai gerai, o „Man United“ atrodė kažkokia ne tokia savo ankstesnių pasirodymų iš praeities.

Tai buvo lemiamos rungtynės dėl to, kas pateks į FA taurės pusfinalį. Abi komandos užima aukščiausią „Premier“ lygos lentelę, antroje vietoje yra „United“, o trečioje - „Leicester“.

Vakar vykusios rungtynės „King Power“ stadione patvirtino nugalėtoją: „Leicester City“ įmušė tris įvarčius per „United“ įvarčius ir pateko į FA taurės pusfinalį. Jie susiduria su Sautamptonu balandžio 17 d.

Kelechi Iheanacho sužaidė puikiai užtikrindamas du įvarčius „Foxes“: vienas įvartis pirmame ir kitas - antrame.

„United“ puolėjas Meisonas Greenwoodas išlygino jo komandai. Tada Youri Tielemansas Antrojo kėlinio įvartis vedė Lapes į priekį.

Lemiamas momentas atėjo, kai Iheanacho įmušė paskutinį įvartį likus vos dešimčiai minučių iki apvyniojimo.

Kelechi Iheanacho įmušė pirmąjį įvartį FA taurės ketvirtfinalyje prieš „Man United“ (Šaltinis: „Sky Sports“)

„Leicester“ dabar siekia FA taurės, o „United“ žvalgosi į Europos lygos taurę.

„Leicester“ žaidė pelnytą pergalingą žaidimą

Sužeisti ir aukščiausio lygio „Foxes“ žaidėjai Jamesas Maddisonas , Jamesas Justinas , Harvey Barnesas ir Ricardo Pereira trūko, tačiau dvi galingos pajėgos - Kelechi Iheanacho ir Youri Tielemansas - kompensavo jų nebuvimą sekmadienio rungtynėse su Raudonaisiais velniais.

kokioje komandoje žaidė sammy sosa

Tiesą sakant, „United“ tai padarė blogiau, nei jie tikėjosi. Tai antras kartas per 23 metus, kai jie pralaimėjo „Leicester“.

24-ąją atidarymo minutę Iheanacho pasivijo progą pelnyti savo pirmąjį įvartį.

Maguire perdavė kamuolį Fredas iš nugaros; tačiau brazilas atliko siaubingą perdavimą, kai Iheanacho įsiveržė ir spyrė į vartus. Hendersonas liko suirzęs.

Per 18 FA taurės varžybų tai yra 12-as nigeriečio įvartis.

„United“ buvo sužadinta ir Paulas pogba pristatė žemą kryžių Donas van de Beekas didingai manekenas.

Tai įgalino Meisonas Greenwoodas duoti savo komandai antrąjį pirmo kėlinio įvartį. Ir septynias minutes iki pertraukos išlygino rezultatą.

Per 16 pasirodymų tai buvo pirmasis jo įvartis.

Nors Perezas prieš kėlinį bandė padidinti „Leicester“ rezultatą, jo smūgis smūgiavo netaikliai.

Antrame kėlinyje žaidimas su galutiniu „Iheanacho“ rezultatu

Praėjus šešioms minutėms po pertraukos Tielemansas padarė įspūdingą rezultatą „Foxes“ komandai.

Perdavimai tarp belgo ir Iheanacho pasinaudojo pirmuoju smūgiu žemai smūgiu 18 metrų atstumu, kuris sklandžiai nuskriejo į apatinį kampą už Hendersono nepasiekiamo krašto.

Antrasis „Foxes“ įvartis po pertraukos įmušė Youri Tielemansą (Šaltinis: „Sky Sports“)

Vardy galėjo pasiekti rezultatą 3-1, kai Iheanacho leido tai padaryti. Jam pavyko aplenkti Maguire'ą, tačiau jo smūgis buvo netaiklus.

Kaklaraištis buvo nutrauktas ir suteikė Solskjaerio komandai kovos dėl minties. Po Vardy bandymo „United's Boss“ galiausiai pakeitė atnešdamas pakaitalus Bruno Fernandesas , Lukas Šovas , Edinsonas kavani ir Scottas McTominay'us .

Tačiau sprendimas ir laikas nepadėjo ir nesuteikė Raudoniesiems velniams sverto, kurio jiems labai reikėjo.

„United“ žaidimas nuvylė. Jų pasirodymui trūko energijos, veržlumo ir klaidų.

Kapitonas Maguire'as taip pat turėjo sunkumų žengdamas koja kojon su Iheanacho ir Vardy.

Ir nepadėjo ir jo didelės rizikos perdavimas Fredui.

Po 78 minučių galutinis įvartis buvo įmuštas. Iheanacho smūgiu galva nukreipė Marcą Al Albrightoną.

Šiame žaidime „Leicester“ puolėjas žaidė su instinktu ir veržlumu, įmušė taškus natūraliai ir kūrė sąsajas.

Kita vertus, Tielemansas smūgiavo elegantiškai. Jis pastatė savo pjesę gražiai vengdamas Nemanja Matic ir Fredas.