Žinios

Bavarijos viešpatavimas tebesitęsia: „Der Klassiker“ ilgai prisiminti

Įveikęs Dortmundą Miuncheno „Bayern“ išsaugo aukščiausią vietą Bundeslygoje.

Miuncheno „Bayern“ po „Borussia“ įveikimo „Bundesligoje“ susigrąžino pirmąją vietą Dortmundas šeštadienį „Allianz“ arenoje. Tai, ką kiti vertino kaip laimėjimą, mes vertiname kaip „ Bavarijos viešpatavimas . “

Svečių komanda pirmavo žaidimo pranašumui po Norvegijos jaunuolio Erlingas Haalandas pelnė įvartį svečiams per pirmąsias dvi minutes. Tada devintąją rungtynių minutę Haalandas padvigubino rezultatą, kai jam padėjo belgas Thorganas Hazardas.

kas daro „eli manning“ žaidimą futbolo

Svečiai tapo antrąja vienintele komanda, pelniusia du įvarčius, kol laikrodis pasiekė 10 minučių ribą prieš „Bayern“, nes 1977 m. „MSV Duisburg“, kur du įvarčius pelnė Ronaldas Wormas.

Svečiai turėjo galimybę patrigubinti savo rezultatą, tačiau Thomas Meunieras praleido auksinę progą. Netrukus Robertas Lewandowskis 26-ąją minutę sugrąžino šeimininkus į žaidimą po įvarčio per Leroy pagalbą Sane'ą.

Lygiai taip pat ir lenkas puolėjas išlygino rezultatą prieš pat kėlinį pavertęs baudinį. Atrodė, kad horizonte buvo galimas sugrįžimas.

Tada Hansi Flicko vyrai pirmą kartą išsiveržė į priekį, kai Leon Goretzka iš „d-box“ įmušė įvartį ir išvedė rezultatą 3-2.

Galų gale, Lewandowski patvirtino pergalę savo hattrick prieš savo buvusius darbdavius ​​via Alphonso Daviesas ‘Padėti.

Su šia pergale „Bayern“ vėl užima savo sostą Vokietijos „Bundesliga“ viršūnėje ir šiuo metu 2 taškais lenkia „RB Leipzig“, kuri yra trečioje vietoje, ir 10 taškų nuo trečioje vietoje esančios „VFL Wolfsburg“.

Štai keletas žaidimo išsinešimų:

Kovoja su Dortmundu

Per pirmąsias 10 žaidimo minučių atrodė, kad Dortmundas buvo geresnė komanda, o „Haaland“ du kartus įmušė įvartį ir taip svečiams suteikė nenuspėjamą persvarą.

Jie turėjo progą pakilti 3: 0, tačiau Thomas Meunier praleido auksinę progą, kuri pasirodė brangi. Netrukus po praleidimo šeimininkas vėl žaidė 2-1.

Nors BVB pasirodė gerų pasirodymų virtinėje, jie negalėjo atlaikyti tokios pačios formos prieš „Bayern“ ir dar vieną įvartį praleido tiesiai įpusėjus kėliniui.

Kova tęsėsi nuo pat antrojo kėlinio pradžios Terzic vyrams, nes jie negalėjo rasti kito plano. Galų gale Dortmundas viso žaidimo metu užfiksavo tik 4 smūgius į taikinį.

Sportas ir COVID-19: Nedaugelis sportininkų kenčia nuo širdies ligų po COVID >>

Į viršų „Bayern“

Per 10 minučių nusileidus rezultatui 2-0, tai buvo pažadinimas, kad Hansi Flicko vyrai turėtų susikaupti ir įsitikinti, kad jie pasirodys aukščiausią lygį, kad išlygintų rezultatą ir perimtų rungtynių kontrolę.

Robertas Lewandowskis buvo klinikinis visą žaidimą, tačiau neturėtume atmesti Goretzkos, Sane'o ir Alphonso Daviesas nes jų indėlis buvo vienodai svarbus kovojant. Atrodo, kad bavarai labiau nei bet kada nori sėkmingai apginti savo titulą.

Ponas. „Dead-Set Halland“

Nors jis buvo pralaimėjusiųjų pusė, norvegų sensacija buvo pasirengusi puikiai pasirodyti nuo pat starto.

Tai buvo neįtikėtina pradžia, kai įmušė du įvarčius, kol laikas nepasiekė 10 minučių laiko ir metė iššūkį Lewandowskiui ir jo bavarams.

Nors šeimininkai priėmė iššūkį ir jam pavyko, Erlingo pasirodymai ir toliau šokiruoja pasaulį, nepaisant to, kaip pasirodys likusi Dortmundo komanda.

Aukštesnysis Lewandowskis

Robertui prireikė beveik viso pirmojo kėlinio, kad nusileistų. Buvęs BVB žvaigždė suplėšė savo buvusio klubo širdį, o jam pradėjus dirbti, vargu ar yra kažkas, kas jį galėtų sustabdyti.

Bavarijos viešpatavimas

Robertas Lewandowskis (šaltinis: „The Guardian“)

Lewandowskis buvo rungtynių žmogus pabaigoje su trimis įvarčiais iš devynių smūgių, o tai buvo daugiau nei bendras Dortmundo bandymų skaičius.

Miuncheno ar Leipcigo raudonieji?

Rezultatas suteikia „Bayern“ aukščiausią vietą lygoje, todėl varžybos dėl nugalėtojo iš tikrųjų tampa dviejų arklių. „RB Leipzig“ yra vienintelė komanda, kuri yra pakankamai arti iššūkio rekordų čempionams, o „VFL Wolfsburg“ yra 10 taškų skirtumu.

Šiuo pralaimėjimu Dortmundo „Borussia“ šiuo metu yra 16 taškų, užimanti aukščiausią vietą ir susiduria su sunkumais kovodama dėl UEFA Čempionų lygos automatinės kvalifikacijos vietos, jau nekalbant apie titulą.

Kitos komandos, tokios kaip Leverkuseno „Bayern“ ir Frankfurto „Eintracht“, patenka į geriausiųjų 4 vietą, tačiau realiai pralaimėjo per daug.

O dabar „Jaunosios Dortmundo žvaigždės“?

Esant tokiems prastiems rezultatams, tokių jaunų žvaigždžių, kaip Haaland, ateitis, Jadonas sancho ir Gio reyna kelia antakius pasauliui, nes jie nėra tikri, kad užtikrins Europos futbolą artėjančiam sezonui.