Gimė nuostabiame Portugalijos Setubal mieste, Jose Mourinho yra vienas sėkmingiausių visų laikų vadybininkų. Jo tėvas (Felixas Mourinho) buvo profesionalus futbolininkas, o mama dirbo vidurinės mokyklos mokytoja.

Feliksas mourinho profesionaliai žaidė futbolą ir Jose norėjo sekti jo pėdomis. Tačiau motina jam buvo suplanavusi ką nors kita.

Jose prieš bandydamas prisijungti prie „Belenenses“ vyresniosios komandos, išbandė įvairius Portugalijos klubus.

Mourinho žaidėjo karjeros metu žaidė skirtinguose klubuose visoje Portugalijoje.

Jis sužinojo, kad jam trūksta fiziškumo, taip pat kūrybiškumo, kad taptų išskirtiniu futbolininku.

Motina jį įstojo į verslo mokyklą, kurią Jose tą pačią dieną metė. Jis studijavo sporto mokslą Technikos universitetas Lisabonoje.

Be sporto mokslo, jis netgi lankė įvairius su sportu susijusius kursus, kuriuos organizavo Anglijos ir Škotijos futbolo asociacija.

Kodėl Jose vadinamas specialiuoju?

Profesionalaus aukščiausio lygio vadovo karjerą Jose pradėjo trumpai Benfica Jis sugebėjo tik devynis žaidimus ir nusprendė pasitraukti iš savo posto, nes buvo tikras, kad naujasis prezidentas jį pašalins iš darbo.

Jis toliau prisijungė prie Portugalijos milžinų uostas Komanda buvo aštuntoje vietoje, kai jis atvyko, tačiau sezono pabaigoje jie buvo trečioje vietoje.

Kitame sezone jis laimėjo „Premier Liga“, „Taca de Portugal“ ir UEFA supertaurę.

Tačiau kitą sezoną jis negalėjo pasiekti tikslaus atitikimo. Jis ką tik laimėjo „Premier Liga“ ir UEFA Čempionų lygą, tačiau pralaimėjo likusias varžybas.

Turėdamas daug sėkmės, kurią jis pasiekė Portugalijoje, Romanas Abramovičius pasiūlė didžiulę pinigų sumą prisijungti prie „Chelsea FC“ 2004 m.

Jis pasirašė trejų metų sutartį su „Chelsea“ ir per vieną iš interviu spaudoje teigė esąs Ypatingas. , kuri paskatino spaudą pradėti jį vadinti tokiu titulu.

Jose Mourinho „Ever-Living“ vadovo karjera

Jose laimėjo viską, ką svajoja pasiekti dauguma vadybininkų. Jis iškovojo taurę kiekviename iki šiol valdomame klube, išskyrus tam tikras išimtis.

Jose Mourinho „Chelsea“

Per spaudos konferenciją prieš „Barclays“ „Premier“ lygos rungtynes ​​tarp „Chelsea“ ir „AFC Bournemouth“ 2015 m. Gruodžio 4 d. „Chelsea“ poligone Kobheme, Anglijoje.

Jis iš viso turi 22 šalies titulus Portugalijoje, Anglijoje ir Ispanijoje. Tuo pačiu metu laimėdamas 4 Europos konkursus.

Jis yra laimėjęs 43 individualius vadybininkų apdovanojimus ne tik su komandomis, kurių daugelis vadovų pageidauja.

kur stebuklingasis Džonsonas įstojo į koledžą

Kas vyksta su Jose „Tottenham“?

Jose Mourinho šiuo metu „Premier“ lygoje rašo 4-ąjį burtą. Jis prisijungė prie „Tottenham“ 2019 m. Lapkričio 20 d.

Jose Mourinho „Tottenham“ vadybininkas

Jose Mourinho paskirtas „Tottenham“ vadybininku. (Šaltinis: „Tottenham Hotspur“)

Buvo begalė gandų apie tai, kad Jose ir komandos žaidėjai nematė akis į akį jo taktikos. Tokie kaip Dele Alli ir Danny Rose bei kiti žymūs žaidėjai nėra patenkinti Jose elgesiu.

„Tottenham“ 13 metų nelaimėjo sidabro dirbinių, kurie greičiausiai tęsis dar keletą metų.

Nors Jose buvo įvestas į komandą, kad padėtų jiems ką nors laimėti, tačiau tokia, kokia yra šiuo metu, neįtikėtina, kad Jose liks vadybininku, kuris padės „Tottenham“ laimėti trofėjus.

Šiuo metu „Premier“ lygos lentelėje komanda užima 8 vietą su 45 taškais. Jie lygoje laimėjo tik 13 rungtynių ir įmušė varganus 47 įvarčius, o tai yra labai mažai „Tottenham“ standarto komandai.

Komanda patiria sunkių traumų, tokių kaip Heungas-Min-Sonas ir Serge'as Aurier.

Sonas ir Kane'as pasirodė esąs vieni mirtiniausių duetų lygoje, kurie kartu surinko 13 įvarčių, o tai prilygsta Alano Shearerio ir Chriso Suttono 25 metų pasiektam rekordui.

Derbio nuostolis, kuris persekios Tottenhamą

Neseniai įvykęs Londono derbis, įvykęs tarp „Arsenal“ ir „Tottenham“ pasirodė viena įdomiausių ir intensyviausių rungtynių per ilgą laiką.

„Tottenham“ žaidimą vedė nepagarbiu, bet gražiu „Rabona“ įvarčiu Erikas Lamela.

Tarp „Tottenham“ žaidėjų labai trūko intensyvumo.

Pasak Jose, jie menkai gindavosi; žaidime nebuvo kūrybiškumo. Kai kurie žaidėjai žaidime „slapstėsi“.

„Arsenal“ pradėjo žaidimą be savo kapitono Aubameyang, kurį dėl drausminių priežasčių iš komandos pašalino Mikaelis Arteta.

Taip pat skaitykite: Pierre'as-Emrickas Aubameyangas numetė „Arsenal“ >>

Martinas Odegardas , kuris šiuo metu yra paskolintas Madrido „Real“, išlygino žaidimą prieš pat pirmąjį kėlinį.

Odegaardas pelnė savo pirmąjį „Premier“ lygos įvartį „Arsenal“ žaidime, kuris yra vienas iš legendinių lygos žaidimų.

Sužaidus rezultatą 1-1, aikštės šeimininkai („Arsenal“) buvo formos, o jie taip pradėjo nuo pat šikšnosparnių antrame kėlinyje.

Šeimininkai baudą gavo 64-ąją minutę, kai Sanchezas baudos aikštelėje prasižengė prieš Alexandre'ą Lacazzete.

Nors Jose Mourinho manė, kad nuobauda pažeidė baudas, VAR ir rungtynių pareigūnas Michealas Oliveris tai laikė „Arsenal“ smūgiu į tašką.

Alexandre lacazette , pakeitęs „Aubameyang“, atliko taškinį smūgį ir įgijo „Arsenal“ lyderį žaidime. „Arsenal“ pirmavo šeimininkai 2-1; „Tottenham“ ieškojo savo išlyginimo.

Deja, jie negalėjo laiku rasti išlyginimo. Erikas Lamela raudoną kortelę gavo 76-ąją minutę.

Būdami iki 10 vyrų, jie negalėjo visiškai susitelkti į įvarčius, tačiau turėjo nukreipti dėmesį į gynybą nuo degančio „Arsenal“.

Nė vienas treneris nenori pralaimėti derbio varžybų. Su šiuo pralaimėjimu „Arsenal“ atrodo vis jaunesnė nei „Tottenham“ ir nuo jų atsilieka vos 4 taškais.

Ar Jose Mourinho gali sugrįžti po praradimo?

„Tottenham“ keliaus į Kroatiją, kur susitiks su Zagrebo „Dynamo“ Europos lygos rungtynių 2-osios rungtynės.

Jose tikrai padarys pakeitimų rikiuotėje ir komandoje, kad galutinai užimtų savo poziciją Europos varžybų ketvirtfinalyje. Šiuo metu jie pirmauja 2: 0.

Londono pusė turi vilties, nes gavo žinių, kad jų vidurio vidurio sensacija Giovani Lo Celso vėl grįš į Europos lygų komandą.

Chosė atrodo patenkintas tuo, kaip Lo Celso pasirodė per tris treniruotes su komanda, ir atrodo, kad jis suteiks jam optimalų laiką rungtynėse su Zagrebo „Dynamo“.

Tačiau kitas pagrindinis Jose rūpestis bus Heung-Min-Son neprieinamumas.

Nors „Tottenham“ pirmauja 2: 0, jie vis tiek susidurs su komanda, kuri juos išgąsdino per pirmąjį etapą. Chosė nebus patenkintas pralaimėjimu ir tikėsis laimėti žaidimą.

„Tottenham“ išvyko

Vykstama į Kroatiją prieš 2: 0 „Dynamo Zagreb“ , buvo tikėtasi „Tottenham“ išeiti su pergale.

Oi, kaip klydome. Žaidimas po pratęsimo baigėsi rezultatu 3-0.

Pirmoji žaidimo pusė buvo šiek tiek lėta, atsižvelgiant į Jose žaidimo stilių, tačiau antroje pusėje žaidimas vėl įsijungė.

Mislavas Orsicas of Zagreb buvo pirmasis žaidėjas, kuris įmušė įvartį, o tai šeimininkams suteikė šiek tiek vilties sugrįžti į žaidimą. Paspaudę jėgas savo pusėje, jie vis labiau ir labiau stengėsi vėl įmušti įvartį.

Šeimininkai išlygino mačą 82-ąją minutę, turėdami nuostabų įvartį Mislavas Orsicas , kuris įmušė ir pirmąjį įvartį.

Žaidimas baigėsi 2-2 ir buvo pratęstas pratęsimas. 106-ąją žaidimo minutę Orsicas užbaigė savo hattricką ir suteikė šeimininkams pelnytą persvarą.

Tada „Dynamo“ gynėsi už savo gyvybę, o „Tottenham“ siekė išlyginti žaidimą ir perkelti jį į baudinius.

Deja, to negalėjo atsitikti, ir geresnioji pusė juos įveikė 3-2.